Trener Cracovii: ŁKS to naprawdę dobra drużyna

-
Wojciech Stawowy  trener piłkarzy Cracovii
Wojciech Stawowy trener piłkarzy Cracovii Polskapresse
Po wygranym meczu 4:2 z ŁKS trener Cracovii komplementował łódzki zespół. Wojciech Stawowy przedostatnią drużynę w tabeli uznał za dobrą...

Wojciech Stawowy (trener Cracovii): - Gdyby nie ostatnie 15 minut pierwszej połowy moglibyśmy mówić, że wszystko układało się dziś po naszej myśli - były bramki, okazje i prowadzenie. Te stracone gole trochę rzutują, ale to duża sztuka podnieść się w sytuacji kiedy prowadzimy 2:0, kontrolujemy wydarzenia na boisku i nagle tracimy dwie bramki. To rzeczywiście był cios i na początku drugiej połowy zachowywaliśmy się nerwowo. Wygraliśmy mecz z naprawdę dobrą drużyną, grającą lepiej niż Dolcan, który pokonał nas przed tygodniem. Mecz stał na niezłym poziomie i to w dużej mierze też zasługa łodzian. ŁKS to zespół, który szukał swoich szans.