Tomasz Lis na intensywnej terapii! Znany dziennikarz trafił do szpitala

(red)
Tomasz Lis trafił w środę do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie na oddział intensywnej terapii. Informację jako pierwszy podał "Twój Kurier Olsztyński". Lis ma przejść operację.WIĘCEJ CZYTAJ NA KOLEJNYM SLAJDZIE Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Tomasz Lis trafił w środę do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie na oddział intensywnej terapii. Informację jako pierwszy podał "Twój Kurier Olsztyński". Lis ma przejść operację.

- Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie - powiedział lekarz ze szpitala w Olsztynie w rozmowie z "Super Expressem". Dziennikarz znajduje się na Oddziale Klinicznym Anestezjologii i Intensywnej Terapii i czeka na operację.

Znany polski dziennikarz udał się do Olsztyna, by przeprowadzić rozmowę z sędzią Pawłem Juszczyszynem - podał "Super Express".

Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek Polska". W przeszłości był dziennikarzem i publicystą Telewizji Polskiej, TVN, "Wprost", "Gazety Wyborczej" oraz "Polski The Times".

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie