TME UKS SMS - Olimpia Szczecin 4:0. To już piąte kolejne zwycięstwo łódzkich piłkarek!

Trudno się dziwić radości łodzianek
Trudno się dziwić radości łodzianek krzysztof szymczak
Kiedy odnosi się pięć kolejnych zwycięstw, to nie ma mowy o przypadku. Występujące w ekstraklasie piłkarki nożne TME UKS SMS pokonały na stadionie przy ul. Milionowej Olimpię Szczecin 4:0 (3:0) i są współliderkami tabeli (ustępują Czarnym Sosnowiec jedynie gorszą różnicą bramek).

Podopieczne trenera Marka Chojnackiego wyszły na prowadzenie w 9 minucie, kiedy to bramkarkę pokonała Anna Rędzia. W 15 minucie było już 2:0 (główka Pauliny Filipczak), która ponownie trafiła do siatki w 43 minucie. Końcowy rezultat ustaliła w 65 minucie Rędzia.

Swoje kolejne starcie o punkty zespół z naszego miasta rozegra za tydzień. 12 września (sobota, 16) rozpocznie wyjazdowe spotkanie z Rolnikiem Biedrzychowice. To goście będą zdecydowanym faworytem i śmiało mogą myśleć o szóstej wygranej z rzędu.

TMS UKS SMS: Sowalska – Jedlińska, Zieniewicz, Silny (70, Sokołowska), Kurzawa – Gąsieniec (70, Krezyman), Achcińska, Grzybowska, Zbyrad (46, Markusheuskaya) – Filipczak, Rędzia (75, Enjo).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani