Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 16godz.
  • 39min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Tir staranował bramkę na autostradzie w Strykowie [FILM, zdjęcia]

EM
Tir staranował szlaban Policjanci zatrzymali kierowcę tira, który staranował szlaban w punkcie poboru opłat w Strykowie na A-2 i uciekł. 18 października około godz. 16. 40 dyżurny w Komisariacie Autostradowym Policji w Sosnowcu został powiadomiony przez pracownika punktu poboru opłat w Strykowie o staranowaniu szlabanu na jednej z bramek przez kierowcę tira na litewskich numerach rejestracyjnych, który uciekł z miejsca kolizji.

Z opisu wynikało, że sprawca nie zastosował się do znaku B-32 nakazującego zatrzymanie się. Pirat drogowy odjechał w kierunku wschodnim. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu. Natychmiast po zgłoszeniu komunikat o zdarzeniu został przekazany funkcjonariuszom z Komisariatu Autostradowego.

Biorąc pod uwagą możliwość zjazdu kilkudziesięciotonowego volvo z A-2 informacja trafiła także do Komend Powiatowych Policji w Grodzisku Mazowieckim, Pruszkowie a także do Komendy Stołecznej w Warszawie. Po analizie ewentualnej trasy pokonywanej przez kierowcę tira w działania monitorujące drogę krajową nr 14 zaangażowano łowickich policjantów.

Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Około 17.25 mundurowi zauważyli poszukiwany pojazd na ulicy Zamkowej w Łowiczu, która stanowi cześć krajowej 14-tki. Tuż przed zjazdem na K-92 volvo z naczepą zostało zatrzymane. 50-letni Litwin tłumaczył, że... nie zauważył faktu staranowania szlabanu. Był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym. 18 października 2012 roku w godzinach od 15.00 do 21.00 na terenie kilku województw w Polsce prowadzone były działania  pod kryptonimem E-30 obejmujące na terenie łódzkiego drogi krajowe 2,14, 92 i autostradę A-2.

ZOBACZ FILM

Policjanci w 20 punktach skontrolowali 366 pojazdów, w których wylegitymowali 372 osoby. Za ujawnione wykroczenia funkcjonariusze nałożyli 189 mandatów karnych, w 10 przypadkach pouczyli, w dwóch skierowali wnioski o ukaranie do sądu.  Mundurowi  zatrzymali 14 dowodów rejestracyjnych w związku z uchybieniami w stanie technicznym pojazdów. Ujawnili dwóch nietrzeźwych rowerzystów.  

Wideo

Komentarze 15

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

c
co akcja

mogli jeszcze śmigłowiec zaangażować po to żeby 500zł mandatu wlepić - podstawy ekonomi się kłaniają

b
bochen

cala te ruska halote odrabana siekiera od traktora mandatami ocwiczyc

h
haha

co sciema nie zauwarzył ta jasne a ja jestem zakonica

d
do koszalinianin

bujaj się zbo cie wszyscy [***].i nawet na policje nie pójdziesz

a
a co masz do łodziakow???

zalosne koszalinskie wypociny sie rozpisaly

k
koszalinianin

Żal mi Was Łodziaki jak czytam te Wasze wypociny!!!

d
do tego podemną

tylko mu pochlebiasz stary.jego nic nie rusza.matke by mu [***] to by nie wiedział co zrobić

G
Gość

Jesteś C.W.E.L.E.M......

l
lodziak

ten z 13 57 to jakis chory leb

t
ten z 13:57

jest pedałem,śmieciem.a jaja to on ma ale buzi ale to są jaja jego chłopaka.w dodatku ta ciota lubi zwierzątka(wiadomo w jakim celu) a jego mama ma na imię Marcin

J
Ja pikole

Jakie komentarze..

t
ty pod spodem

idź lepiej zwal konia ty zboczeńcu

g
gosc

sam jestes za uralem pedale bez jaj

c
ccc

A gdzie film?

p
pierwszy

1

Dodaj ogłoszenie