Testy rowerów z GOLD SPORT

Redakcja
GOLD SPORT, ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejną, V edycję testów rowerowych. Tym razem oddamy w ręce testerów ponad 40 jednośladów marki Scott, w tym również rowerowe premiery prosto z targów Eurobike.

Impreza ma charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich miłośników dwóch kółek. W szczególności zapraszamy osoby, które w perspektywie mają przed sobą zakup roweru, dzięki czemu łatwiej będą mogły określić swoje potrzeby, sprawdzić na jakim rowerze jest im wygodniej, o jakiej wielkości ramy powinny myśleć oraz którą wielkość koła wybrać, aby sprawnie poruszać się po okolicy.

Do testów przewidziane są rowery z najnowszej kolekcji 2016, z kategorii:

  • rowery szosowe, w tym rowery, z elektrycznymi, bezprzewodowymi przerzutkami – rzadkość na tego typu imprezach.
  • rowery elektryczne miejskie
  • rowery górskie (MTB), również te z pełnym zawieszeniem i elektrycznymi przerzutkami. Ciekawostką będą rowery, które do tej pory można było zobaczyć w Pucharze Świata.
  • wspomagane silnikiem eklektycznym rowery górskie
  • fatbike, rowery na oponach balonowych, o niebanalnym wyglądzie i zaskakujących właściwościach jezdnych.

Testy odbywać się będą w na terenie Hotelowego Kompleksu Leśnego „Arturówek” przy ulicy Skrzydlatej 75 w Łodzi w dniach 8-10 kwietnia 2016 i mają charakter piknikowy. Testowanie odbywa się grupach pod okiem naszych opiekunów. Przewidziane trasy są dostosowane do charakterystyki testowanych rowerów i umiejętności uczestników testów. Warunkiem uczestnictwa w testach jest rejestracja na stronie www.testyrowerow.pl oraz wniesienie opłaty w wysokości 30 złotych. Wcześniejsza rejestracja pozwala umówić Was na konkretną godzinę dzięki czemu unikamy kolejek i długiego oczekiwania na rower. Dodatkowo uczestnikom testów zapewniamy możliwość wyboru modelu roweru, dostęp do sanitariatów, napojów i jedzenia, opiekę medyczną i techniczną na trasie, dozór nad pozostawionymi rzeczami osobistymi i rowerem, a także upominek od GOLD SPORT.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników wymagamy posiadania kasku. Szczegółowe warunki uczestnictwa znajdziecie na stronie www.testyrowerow.pl/info

Do zobaczenia na testach!
GOLD SPORT

Wideo

Dodaj ogłoszenie