Termalica - ŁKS. Dramat. Prowadzili, grali w przewadze i stracili gola w 95 minucie!

Przed meczem w Niecieczy remis ze spadkowiczem z ekstraklasy wzięlibyśmy w ciemno, ale po spotkaniu pozostał wielki żal i niedosyt

ŁKS prowadził z Termaliką 1:0 po golu nowego stopera Sobocińskiego w 56 minucie. Łodzianie od 75 minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Skóraś obejrzał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Łodzianie w końcówce niepotrzebnie cofnęli się pod własne pole karne. Bronili wyniku i to się źle skończyło. W 95 minucie spotkania Gutkovskis z woleja posłał piłkę do bramki Kołby.

Termalica - ŁKS 1:1 (0:0)

ŁKS: M. Kołba - J. Grzesik, M. Rozwandowicz, J. Sobociński, A. Bogusz, D. Ramirez (79, P. Wojowski), M. Gamrot, W. Łuczak, B. Kalinkowski, P. Bryła (70, P. Pyrdoł), J. Radionow (84, R. Kujawa)