Teraz w IKEA wiele ciekawych ofert promocyjnych

Materiał informacyjny Ikea
Już od początku sierpnia warto wpaść do IKEA Łódź gdzie można znaleźć wiele produktów w promocyjnych cenach. Od szklanek i kieliszków po kołdry poduszki czy wybrane materace. Promocje skierowane są dla Klubowiczów IKEA Family.

Jak zatrzymać niepowtarzalny smak lata na dłużej lub jak wyspać się wygodnie, gdzie niemal 1/3 naszego życia spędzamy w łóżku? W IKEA znajdziesz wiele rozwiązań i inspiracji jak dobrać odpowiedni dla siebie materac czy poduszkę do spania oraz jak przedłużyć lato na stole gdzie w sierpniu powolutku wszyscy szykują miejsca w spiżarni czy kuchennej szafce na przetwory, dżemy czy kiszonki. Ale… zanim przyjedzie ta jesień sprawdźmy co już dziś możesz w promocji kupić w IKEA, które potem możesz wykorzystać.

WYŚPIJ SIĘ WYGODNIE I PRZYGOTUJ NA WYGODNY SEN

Zakup nowego materaca często poprzedza masa pytań. Jakie powinien mieć wymiary? Twardy czy miękki? Piankowy czy lateksowy? Poradników na ten temat jest wiele, ale nikt nie udzieli Wam lepszej odpowiedzi niż profesjonalny fizjoterapeuta. W IKEA Łódź jest on do Waszej dyspozycji na dziale materacy przez cały tydzień. Jeśli na co dzień odczuwacie przewlekłe bóle, bądź cierpicie na alergie, to wybór odpowiedniego materaca musi zostać poprzedzony wnikliwą analizą. Specjalista zagwarantuje, że zakup będzie udany, a materac idealnie dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb. Komfort spania to także zasługa dobrze dobranej poduszki. To w jakiej pozycji lubicie spać ma kluczowe znaczenie przy wyborze jej kształtu. Właściwie wyprofilowany produkt ukoi obciążony całym dniem kręgosłup. Aktualnie, od 2.08.2021 r do 16.08.2021 r dla członków klubu IKEA Family obowiązuje zniżka -10% na wybrane materace oraz na wybrane poduszki, kołdry i ochraniacze na materace- więcej na www.IKEA.pl

A jeśli chcesz poznać sposoby na udany sen zapraszamy do odwiedzenia strony:
https://www.ikea.com/pl/pl/rooms/bedroom/sen-pub02dcccb0#sypialnia-na-dobranoc

KLASYCZNE SZKŁO – JASNE I PROSTE A JAK WIELE WNOSI NA STÓŁ

Klasyczne naczynia z przezroczystego szkła mogą mieć bardzo duży wpływ na wygląd nakrycia stołu. Zjawiskowo odbijają światło, szczególnie gdy są wypełnione kolorowymi napojami. Cokolwiek pijesz, w IKEA znajdziesz odpowiednie do tego szkło. Wybór jest szeroki – pozostaje tylko wybrać właściwy styl i wzór. Nie brakuje też pozostałych niezbędników, takich jak słomki czy tacki na kostki lodu. Wszystko to pomoże ci stworzyć właściwy nastrój i uczynić każdą okazję zabawniejszą i bardziej osobistą. A teraz w IKEA, wszystkie szklanki i kieliszki koisz taniej o 15% - oferta dla Klubowiczów IKEA Family ważna do 8.08.2021 r. Jeśli nie jesteś jeszcze Klubowiczem IKEA Family możesz dołączyć od razu na www.IKEA.pl/family i korzystać z przywilejów bycia w klubie. Szczegóły promocji na www.IKEA.pl

PRZETWORY – SCHOWAJ LATO DO SŁOIKA

Dżemy, marynowane papryki, kiszonki, konfitury różnego rodzaju… Tak, zbliża się czas na przygotowywanie przetworów, by potem w środku jesieni czy zimy otworzyć pyszny słoik z wiśniami czy śliwkami i upiec pyszne, pachnące ciasto lub wrócić do lata ze smakowitymi jabłkami… Można się rozmarzyć. Czy już jesteśmy wyposażeni w słoiki na przetwory? To częste pytanie- ile mam słoików? Wiec podpowiadamy- w IKEA znajdziemy mnóstwo pojemników, słoików w których ten smak lata zachowa się na długo. Słoiki, puszki, pojemniki szklane czy plastikowe o różnej pojemności, będą nie tylko spełniały swoją funkcję ale ładnie będą się komponowały w naszej spiżarni. Jeśli już teraz szykujesz się do wyposażenia swojej spiżarni w różnego rodzaju przetwory zajrzyj do IKEA i wyjdź z naręczem słoików, puszek, butelek i innych niezbędników! Aktualnie od 9.08 do 15.08 oraz od 16-31.08.2021 trwać będą promocja na wszystkie słoiki, puszki i pojemniki do żywności, gdzie z kartą IKEA Family kupisz je 15% taniej.

Przeglądając jakie jeszcze będą promocje w IKEA w sierpniu pamiętajcie, że cały czas trwa akcja ratalna, gdzie zakupu można rozbić na dogodne raty , w wariantach na 10 i 20 miesięcy. Wystarczy skompletować swoje zamówienie za minimum 300 PLN i być członkiem IKEA Family. Akcja trwa do końca sierpnia 2021r.

Dodaj ogłoszenie