ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
Taniec z gwiazdami. Wiemy kto zdobył kryształową kulę!

ram-bo

2018-05-11 22:10

2018-05-11 22:20

3 Komentarze
Dodaj komentarz

Taniec z gwiazdami. Wiemy kto zdobył kryształową kulę!

ram-bo

2018-05-11 22:10

Za nami 21 finał „Tańca z gwiazdami”
W finale „Dancing with the Stars” wystąpili: Beata Tadla i Jan Kliment oraz Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański.

Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych zdobyła Beata Tadla
50 tysięcy złotych otrzymał tancerz.
Wykonania trzech tańcu przez obie pary były perfekcyjne lub bliskie perfekcji. Lepiej tańczyła Kasia, piękne taneczne spektakle tworzyła Beata.
Po ostatnim tańcu lekką przewagą miała Kasia 53-47, ale ostatecznie zwyciężyła Beata.

- To była długa i wyboista droga. Po raz pierwszy brałam udział w konkursie, choć jestem zupełnie pozbawiona genu rywalizacji. Wszystko zaczęło się emocjonalną burzą i zmianami w moim życiu, dalej była przygoda, spotkanie z tym, co było dla mnie tak odmienne od mojej codzienności - tańcem. Były kryzysy i momenty kiedy dopadały mnie wątpliwości, były też małe zwycięstwa kiedy mimo słabości fizycznej dawałam radę. Wiele musiałam w tym programie wypracować żmudnym, codziennym wysiłkiem na treningach i cieszyłam się z każdego postępu. Jak już dotarłam do połowy to cieszyłam się, że mogę odpaść, wstydu nie będzie – mówiła Tadla.

- Jestem zaskoczona. Nie sądziłam, że tak daleko zajdę, nie jestem osobą medialną, telewizyjną, obracam się tylko w moim fitnessowym świecie. Tym bardziej mi miło, że zyskaliśmy z Tomkiem sympatię i widzowie nas polubili. To już ogromny sukces - powiedziała Dziurska.

Do tej pory program wygrało dwadzieścia par. W edycjach emitowanych w TVN po Kryształową Kulę sięgnęli: Olivier Janiak i Kamila Kajak (1. edycja), Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (2. edycja), Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (3. edycja), Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (4. edycja), Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak (5. edycja), Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (6. edycja), Magdalena Walach i Cezary Olszewski (7. edycja), Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (8. edycja), Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (9. edycja), Anna Mucha i Rafał Maserak (10. edycja), Julia Kamińska i Rafał Maserak (11. edycja), Monika Pyrek i Robert Rowiński (12. edycja) oraz Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (13. edycja). Sezony transmitowane w telewizji Polsat wygrali: Aneta Zając i Stefano Terrazzino (1. edycja), Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino (2. edycja), Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska (3. edycja), Ewelina Lisowska i Tomasz Barański (4. edycja), Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke (5. edycja), Robert Wabich i Hanna Żudziewicz (6. edycja) oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment (7. edycja).


Pogoda na weekend:Komentarze

(3)
Sortuj komentarze: zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

No cóż

+12 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Puchatek (gość)  •

Było wiadomo od początku. Teraz wróci do Kreta i będą się nabijać z głupków, których wzięła na litość.

odpowiedzi (0)

skomentuj

TOTALNA BZDURA

+2 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

OLEK (gość)  •

TADLA TO SIĘ NADAJE ALE NA PEKIEL DO PI@DY !!!

odpowiedzi (0)

skomentuj

....hanyska tadla do szpadla!

+7 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

cały ten szoł to jedna wielka tandeta dla POsPOlitej gawiedzi, (gość)  •

POprostu g@no!!!!

odpowiedzi (0)

skomentuj