TANIEC Z GWIAZDAMI FINAŁ 2019 ZWYCIĘZCY KTO WYGRAŁ TANIEC Z GWIAZDAMI 19.05.19 WIDEO WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR W TAŃCU Z GWIAZDAMI FILMY

(ww)
Kto wygra Taniec z Gwiazdami Finał wyniki online. Poniżej podajemy wyniki finału Tańca z Gwiazdami. W galerii można obejrzeć wszystkie występy par w dzisiejszym programie Taniec z Gwiazdami.

TANIEC Z GWIAZDAMI ONLINE
odśwież (wciśnij F5)

KOLEJNĄ EDYCJĘ TANIEC Z GWIAZDAMI 2019 WYGRYWAJĄ Joasia Mazur i Janek Kliment
Joasia wygrywa 100 000 zł, Jan Kliment otrzymuje 50 000 zł. BRAWO!

TzG 201, Godz. 21:58 - UWAGA!!! Za chwilę wyniki!

Taniec z Gwizdami WYNIKI GŁOSOWANIA, Godz. 21:47 - Trwa krótka przerwa, za chwilę podajemy wyniki. Zostańcie z nami.

Taniec z Gwiazdami głosowanie, godz. 21:42 - Ostatnie chwile głosowania, zostało 5 minut!

Taniec z Gwiazdami FINAŁ, godz. 21:37 - Trwa głosowanie, pary już zatańczyły swoje, czas na głosy widzów. Kto wygra? Podamy wyniki za chwilę. Teraz zaśpiewa gość specjalny, Edyta Górniak. WSZYSTKIE WYSTĘPY - KLIKNIJ TUTAJ

Godz. 21:30 - Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka, czas na ostatni taniec. ZOBACZ OSTATNI TANIEC TEJ PARY
Noty dla Tomka i Natalii poniżej:

Iwona Pawlowicz - 8
Andrzej Grabowski - 9
Ola Jordan - 7
Michał Malitowski - 7

Taniec z Gwiazdami 2019, godz. 21:18 - Tańczą Joasia Mazur i Janek Kliment, który zasłonił oczy. SPRAWDŹ JAK TAŃCZYLI - KLIKNIJ TUTAJ Wszyscy wstali po tańcu i biją brawo, wzruszenie!

Iwona Pawlowicz - 10
Andrzej Grabowski - 10
Ola Jordan - 10
Michał Malitowski - 10

TzG, godz. 21:13 - Wciąż trwa głosowanie. Za chwilę podamy kolejne wyniki.

Godz. 21:03 - Teraz Gimper i Natalia Głębocka, śpiewa Andrzej Piaseczny. ZOBACZ TEN TANIEC - KLIKNIJ TUTAJ
Zobacz co na to Jury:

Iwona Pawlowicz - 7
Andrzej Grabowski - 8
Michał Malitowski - 6

TzG 2019 FINAŁ, godz. 20:56 - Teraz Samba Joanny Mazur i Jana Klimenta, śpiewa Margaret. ZOBACZ TEN TANIEC - KLIKNIJ TUTAJ

• 49% Joasia

Taniec z gwiazdami 2019, Godz. 20:38 - Mamy krótką przerwę. Za chwilę następny występ i kolejne wyniki głosowania.

Godz. 20:35 - Podano wstępne wyniki. Teraz 55 proc. głosów dla Gimpera, a 45 proc. dla Joasi Mazur. Zaskoczenie?

TzG, godz. 20:33 - Teraz tańczą mistrzowie świata, krótki odpoczynek przed rundą drugą.

Występy par w dzisiejszym finale - KLIKNIJ TUTAJ

TANIEC Z GWIAZDAMI NA ŻYWO, GODZ. 20:25 - Teraz salsa i Gimper z Natalią Głębocką. ZOBACZ ICH DZISIEJSZY TANIEC - KLIKNIJ TUTAJ

Iwona Pawlowicz - 5
Andrzej Grabowski - 7
Michał Malitowski - 4

Godz. 20:16 - Pierwszy występ: Joanna Mazur i Jan Kliment. Czas na fokstrota. ZOBACZ ICH WYSTĘP - KLIKNIJ TUTAJ.
Noty dla Jana i Joasi poniżej:

Michał Malitowski - 9

TzG 2019 FINAŁ, godz. 20:10 - Naprzeciw siebie stają: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Natalia Głębocka i Tomasz Gimper Działowy. Gościem będzie Edyta Górniak!

Taniec z Gwiazdami na żywo, godz. 20:05 - Zaczynamy FINAŁ! Zostańcie z nami!

Gimper żebrze o głosy! Nagrał film dla swoich fanów. W sieci zawrzało

TzG 2019 na żywo, godz. 19:30 - Dzisiaj o godzinie 20:05 na żywo rozpocznie się Taniec z Gwiazdami. Dzisiaj jedna z par otrzyma kryształową kulę. Wyniki podawać będziemy na bieżąco. Opublikujemy także wszystkie występy finałowe.

TANIEC Z GWIAZDAMI, godz. 18 - DZIŚ W FINALE PROGRAMU TANIEC Z GWIAZDAMI WYSTĄPIĄ:

• Joanna Mazur i Jan Kliment
  • Gimper Tomasz Działowy i Natalia Głębocka

Taniec z Gwiazdami FINAŁ NA ŻYWO, GODZ. 17:41 - W ostatnim odcinku ku zaskoczeniu widzów z programem pożegnała się para Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak.

TANIEC Z GWIAZDAMI ZOBACZ KTO ODPADŁ W 8 ODCINKU 9.05.2019 W...