TANIEC Z GWIAZDAMI FINAŁ 2019 ZWYCIĘZCY KTO WYGRAŁ TANIEC Z GWIAZDAMI 19.05.19 WIDEO WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR W TAŃCU Z GWIAZDAMI FILMY

(ww)Zaktualizowano 
Kto wygra Taniec z Gwiazdami Finał wyniki online. Poniżej podajemy wyniki finału Tańca z Gwiazdami. W galerii można obejrzeć wszystkie występy par w dzisiejszym programie Taniec z Gwiazdami.

TANIEC Z GWIAZDAMI ONLINE
odśwież (wciśnij F5)

KOLEJNĄ EDYCJĘ TANIEC Z GWIAZDAMI 2019 WYGRYWAJĄ Joasia Mazur i Janek Kliment
Joasia wygrywa 100 000 zł, Jan Kliment otrzymuje 50 000 zł. BRAWO!

TzG 201, Godz. 21:58 - UWAGA!!! Za chwilę wyniki!

Taniec z Gwizdami WYNIKI GŁOSOWANIA, Godz. 21:47 - Trwa krótka przerwa, za chwilę podajemy wyniki. Zostańcie z nami.

Taniec z Gwiazdami głosowanie, godz. 21:42 - Ostatnie chwile głosowania, zostało 5 minut!

Taniec z Gwiazdami FINAŁ, godz. 21:37 - Trwa głosowanie, pary już zatańczyły swoje, czas na głosy widzów. Kto wygra? Podamy wyniki za chwilę. Teraz zaśpiewa gość specjalny, Edyta Górniak. WSZYSTKIE WYSTĘPY - KLIKNIJ TUTAJ

Godz. 21:30 - Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka, czas na ostatni taniec. ZOBACZ OSTATNI TANIEC TEJ PARY
Noty dla Tomka i Natalii poniżej:

Iwona Pawlowicz - 8
Andrzej Grabowski - 9
Ola Jordan - 7
Michał Malitowski - 7

Taniec z Gwiazdami 2019, godz. 21:18 - Tańczą Joasia Mazur i Janek Kliment, który zasłonił oczy. SPRAWDŹ JAK TAŃCZYLI - KLIKNIJ TUTAJ Wszyscy wstali po tańcu i biją brawo, wzruszenie!

Iwona Pawlowicz - 10
Andrzej Grabowski - 10
Ola Jordan - 10
Michał Malitowski - 10

TzG, godz. 21:13 - Wciąż trwa głosowanie. Za chwilę podamy kolejne wyniki.

Godz. 21:03 - Teraz Gimper i Natalia Głębocka, śpiewa Andrzej Piaseczny. ZOBACZ TEN TANIEC - KLIKNIJ TUTAJ
Zobacz co na to Jury:

Iwona Pawlowicz - 7
Andrzej Grabowski - 8
Ola Jordan - 7
Michał Malitowski - 6

TzG 2019 FINAŁ, godz. 20:56 - Teraz Samba Joanny Mazur i Jana Klimenta, śpiewa Margaret. ZOBACZ TEN TANIEC - KLIKNIJ TUTAJ
Noty dla tej pary poniżej:

Iwona Pawlowicz - 9
Andrzej Grabowski - 10
Ola Jordan - 9
Michał Malitowski - 8

Godz. 20:52 - Wyniki procentowe głosowania na TERAZ:

  • 51 % Gimper
  • 49% Joasia

Taniec z gwiazdami 2019, Godz. 20:38 - Mamy krótką przerwę. Za chwilę następny występ i kolejne wyniki głosowania.

Godz. 20:35 - Podano wstępne wyniki. Teraz 55 proc. głosów dla Gimpera, a 45 proc. dla Joasi Mazur. Zaskoczenie?

TzG, godz. 20:33 - Teraz tańczą mistrzowie świata, krótki odpoczynek przed rundą drugą.

Występy par w dzisiejszym finale - KLIKNIJ TUTAJ

TANIEC Z GWIAZDAMI NA ŻYWO, GODZ. 20:25 - Teraz salsa i Gimper z Natalią Głębocką. ZOBACZ ICH DZISIEJSZY TANIEC - KLIKNIJ TUTAJ
Noty dla tej pary poniżej:

Iwona Pawlowicz - 5
Andrzej Grabowski - 7
Ola Jordan - 7
Michał Malitowski - 4

Godz. 20:16 - Pierwszy występ: Joanna Mazur i Jan Kliment. Czas na fokstrota. ZOBACZ ICH WYSTĘP - KLIKNIJ TUTAJ.
Noty dla Jana i Joasi poniżej:

Iwona Pawlowicz - 9
Andrzej Grabowski - 10
Ola Jordan - 10
Michał Malitowski - 9

TzG 2019 FINAŁ, godz. 20:10 - Naprzeciw siebie stają: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Natalia Głębocka i Tomasz Gimper Działowy. Gościem będzie Edyta Górniak!

Taniec z Gwiazdami na żywo, godz. 20:05 - Zaczynamy FINAŁ! Zostańcie z nami!

Gimper żebrze o głosy! Nagrał film dla swoich fanów. W sieci zawrzało

TzG 2019 na żywo, godz. 19:30 - Dzisiaj o godzinie 20:05 na żywo rozpocznie się Taniec z Gwiazdami. Dzisiaj jedna z par otrzyma kryształową kulę. Wyniki podawać będziemy na bieżąco. Opublikujemy także wszystkie występy finałowe.

TANIEC Z GWIAZDAMI, godz. 18 - DZIŚ W FINALE PROGRAMU TANIEC Z GWIAZDAMI WYSTĄPIĄ:

  • Joanna Mazur i Jan Kliment
  • Gimper Tomasz Działowy i Natalia Głębocka

Taniec z Gwiazdami FINAŁ NA ŻYWO, GODZ. 17:41 - W ostatnim odcinku ku zaskoczeniu widzów z programem pożegnała się para Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak.

Dzisiaj wielki finał w Tańcu z Gwiazdami. Kto wygra? Wyniki będziemy podawać na bieżąco. Wszystkie występy par można obejrzeć w naszej galerii KLIKNIJ TUTAJ

Poniżej wszystkie występy par z poprzednich odcinków programu Taniec z Gwiazdami - KLIKNIJ W LINKI
TANIEC Z GWIAZDAMI odcinek 10 - WYSTĘPY - KLIKNIJ
TANIEC Z GWIAZDAMI - WYSTĘPY PAR W ODCINKU 9
TANIEC Z GWIAZDAMI ZOBACZ KTO ODPADŁ W 8 ODCINKU 2.05.2019 WIDEO
TANIEC Z GWIAZDAMI ODCINEK 7, WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR WIDEO - KLIKNIJ
TANIEC Z GWIAZDAMI ODCINEK 6, WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR WIDEO- KLIKNIJ
TANIEC Z GWIAZDAMI ODCINEK 5. WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR WIDEO - KLIKNIJ TUTAJ
TANIEC Z GWIAZDAMI ODCINEK 4. WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR - KLIKNIJ TUTAJ

TANIEC Z GWIAZDAMI ZOBACZ KTO ODPADŁ W 8 ODCINKU 9.05.2019 W...

https://www.instagram.com/p/Bxju6idl5x9

TANIEC Z GWIAZDAMI FINAŁ 2019

Piękna jurorka "Tańca z gwiazdami" bez stanika! Ola Jordan Z...

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 35

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-05-17T22:10:54 02:00, JJDS:

Ustawka... Jak jest niewidoma to może wszystko a wsumie oszukała wszystkich bo dostaje 3 tysiace na miesiąc od związku olipińskiego

tylko polaczki zawsze się nabiorą i dali jej mieszkanko i jeszcze 100 tysięcy zł ...

szkoda gadać nawet w Finale nie pokazali ile było głosów

tylko sobie tak ogłosili.

Pieniądze to nie wszystko ,nie wolno być tak zawistnym i złym bo to powraca. Wygrała lepiej tańcząca bez dyskusji.Pan Gimpur i tak daleko doszedł bo w drugim odcinku było po Nim

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T22:51:55 02:00, Gość:

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

2019-05-18T05:32:41 02:00, ...:

?Wygrała bo potrafi tańczyć.... W odróżnieniu od jej konkurenta, który tylko dzięki swojej "sławie" znalazł się w finale.

2019-05-18T07:08:54 02:00, Gość:

Trzeba sobie powiedzieć że gdyby Joanna nie miała problemów ze wzrokiem to Tamara by tańczyła w finale z gimperem

2019-05-18T13:09:04 02:00, Gość:

Gdyby nie "sława" Gimpera z Youtuba odpadłby koło 3 odcinka.... I tyle w temacie.

2019-05-18T16:56:06 02:00, Ewa:

Właśnie tak. Zgadzam się w 100 %

Gdyby Joanna nie była nie widoma to Tamara by przeszła

zgłoś
E
Ewa
2019-05-17T22:51:55 02:00, Gość:

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

2019-05-18T05:32:41 02:00, ...:

?Wygrała bo potrafi tańczyć.... W odróżnieniu od jej konkurenta, który tylko dzięki swojej "sławie" znalazł się w finale.

2019-05-18T07:08:54 02:00, Gość:

Trzeba sobie powiedzieć że gdyby Joanna nie miała problemów ze wzrokiem to Tamara by tańczyła w finale z gimperem

2019-05-18T13:09:04 02:00, Gość:

Gdyby nie "sława" Gimpera z Youtuba odpadłby koło 3 odcinka.... I tyle w temacie.

Właśnie tak. Zgadzam się w 100 %

zgłoś
E
Ewa

Joasia wygrała zasłużenie . Jak w ogóle można ją porównywać do Gimpera? To przepaść taneczna. Dziwię się komentarzom ludzi. Od początku była dobra. Macademian girls niesłusznie odpadła. Tylko ona z Maserakiem mogli stanowić konkurencję dla Joasi, a nie Gimper i tyle w temacie.

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T22:51:55 02:00, Gość:

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

2019-05-18T05:32:41 02:00, ...:

?Wygrała bo potrafi tańczyć.... W odróżnieniu od jej konkurenta, który tylko dzięki swojej "sławie" znalazł się w finale.

2019-05-18T07:08:54 02:00, Gość:

Trzeba sobie powiedzieć że gdyby Joanna nie miała problemów ze wzrokiem to Tamara by tańczyła w finale z gimperem

Gdyby nie "sława" Gimpera z Youtuba odpadłby koło 3 odcinka.... I tyle w temacie.

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T22:41:35 02:00, Gość:

Ustawione! Skandal żeby nie pokazać głosów widzów przed werdyktem oj będzie pozew.

1 Piszemy petycję na hajsownikach :)

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T22:51:55 02:00, Gość:

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

2019-05-18T05:32:41 02:00, ...:

?Wygrała bo potrafi tańczyć.... W odróżnieniu od jej konkurenta, który tylko dzięki swojej "sławie" znalazł się w finale.

Trzeba sobie powiedzieć że gdyby Joanna nie miała problemów ze wzrokiem to Tamara by tańczyła w finale z gimperem

zgłoś
S
SUPER

Następnym razem wygra ktoś bez nogi!!!

zgłoś
...
2019-05-17T22:51:55 02:00, Gość:

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

?Wygrała bo potrafi tańczyć.... W odróżnieniu od jej konkurenta, który tylko dzięki swojej "sławie" znalazł się w finale.

zgłoś
Z
Zła
2019-05-17T22:21:39 02:00, Gość:

Za miesięczne 3 tysiące mogła wynająć , a nawet kupić na kredyt mieszkanie , a nie liczyć na litość u widzów, żal, nie warto było oglądać i głosować

DOKŁADNIE !!!!

zgłoś
Z
Zła

To było do przewidzenia że ślepa wygra,poszli na litość

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T22:51:55 02:00, Gość:

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

Nie hejtuj Asi, tylko Polsat co to ustawił.

zgłoś
G
Gość

Dlaczego tańczyć może pełnosprawny z niepełnosprawnym, a w sporcie rozróżnia się niepełnosprawnego z pełnosprawnym?

No chyba dlatego, że są jakieś różnice w umiejętnościach i możliwościach i po to by nie wzbudzać litości wśród wszystkich.

Brak mi słów, tej Joanny nie powinno być, na jej miejscu powinna być Tamara. I wtedy mogłaby para mierzyć się z Tomaszem.

I powiedzmy, że to byłoby w miarę fair.

To nie jest dyskryminacja niepełnosprawnych tylko udogodnienie dla nich. Te show udowodniło to, że mimo niepełnosprawności niepełnosprawni jednak potrzebują tej litości względem siebie, mimo że zaprzeczają.

zgłoś
G
Gość
2019-05-17T20:58:03 02:00, Eliza:

Nie rozumiem ludzi,ktorzy ogladaja taniec z gwiazdami,bo albo nie maja pojecia o tancu albo po prostu glosuja celowo na Gimpera, ktory jest gwiazda (moze?)w internecie, ale tanczyc nie potrafi,nie ma w ogole poczucia rytmu w porownaniu z Joasia,ktora ten rytmu,mimo iz jest niewidoma, czuje i to jak, az sie przyjemnie oglada, Joasiu tylko tak dalej,jestes cudowna,wygraj ten final😊👏

Sznowna (Osobo) Według mnie Gimper zatańczył lepiej i nie grał na emocjach widzów jak Pani Joanna. Dla Pani informacji można głosować na kogo się chce i na tego kogo się lubi. 😀

zgłoś
G
Gość

Wygrała ślepa, bo jest niepełnosprawna i tyle w temacie.

Zawsze tak było, jest i będzie, bo przecież takim ludziom nie może być smutno.

I już bym wolał, żeby wygrał ten łysy mimo, że nie umie tańczyć niż za to, że ktoś jest niepełnosprawny i przepuścili

dalej.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie