Taniec z Gwiazdami 2019 kto odpadł odcinek 4. Justyna Żyła taniec WIDEO 22.03.19 Justyna Żyła odc. 4 Taniec z Gwiazdami

  • Express Ilustrowany

(ww)

Justyna Żyła pomimo kolejnego bardzo słabego występu wciąż pozostaje w grze! W 3 odcinku Tańca z Gwiazdami z programem pożegnali się... Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlew. Chcesz obejrzeć występy par? Kliknij w galerię zdjęć i zobacz jak sobie radzili na parkiecie. Justyna Żyła wciąż w Tańcu z Gwiazdami. Już jutro 22 marca 4. odcinek.

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 4 odcinek 22 marca 2019 roku.

KLIKNIJ TUTAJ - TANIEC Z GWIAZDAMI ODCINEK 4. NA ŻYWO [22.03.19], WYNIKI, WSZYSTKIE WYSTĘPY PAR (WIDEO) - KLIKNIJ TUTAJ

22 marca kolejny 4. odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Kto odpadnie? Czy Justyna Żyła mimo słabych występów znów się obroni? Wyniki będziemy podawać na bieżąco.

Justyna Żyła wygra Taniec z Gwiazdami - taka pojawiła się opinia, ponieważ to widzowie decydują, kto odpada i kto zwycięża. A Justyna Żyła, jak widać, ma całe mnóstwo fanów. KTO ODPADŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? 17.03.2019
odśwież (wciśnij F5)

Justyna Żyła Taniec z Gwiazdami WIDEO

ZOBACZ WSZYSTKIE TAŃCE, TUTAJ OBEJRZYSZ JAK TAŃCZYŁY PARY - KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ!

TANIEC Z GWIAZDAMI NA ŻYWO
ODPADAJĄ: Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlew

Justyna Żyła i Tomek Barański znów mają szczęście i zostają w programie.

W strefie zagrożenia są:

  • Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa
  • Jakub Kucner i Lenka Klimentova

ZA CHWILĘ JEDNA Z PAR POŻEGNA SIĘ Z PROGRAMEM!

- Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar na parkiecie. OCENY: Pawlowicz - 7, Grabowski - 10, Jordan - 8.

OCENY dla Justyny Żyła i jej partnera: Pawlowicz - 2, Grabowski - 4, Jordan - 2
- PAWLOWICZ: "DOBRZE ŻE PRZEŻYŁAŚ TEN TANIEC. Przerażasz mnie."
- Grabowski: "Szkoda że nie zostałaś w tym flamingu"
- Tańczy Justyna Żyła! Tańczą SALSĘ!

- Gimper (Tomasz Działowy) i Natalia Głębocka. OCENY Pawlowicz - 4, Grabowski - 6, Jordan - 3

- Joanna Mazur i Jan Kliment w tangu. NOTY: Pawlowicz - 9, Grabowski - 10, Jordan - 9.
TANIEC Z GWIAZDAMI NA ŻYWO WYNIKI
- Jakub Kucner i Lenka Klimentova tańczą Cha-che. Czas na NOTY: Pawlowicz - 4, Grabowski - 6, Jordan - 4.

- Czas na kolejny taniec, zatańczą Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa. Tańczą TANGO. Oceny: Pawlowicz - 5, Grabowski - 8, Jordan - 7.

- Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea) i Rafał Maserak w blokach startowych. Czas na Rumbę. OCENY: Pawlowicz - 8, Grabowski - 10, Jordan - 8

- Czas na parę Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. NOTY: Pawlowicz - 6, Grabowski - 9, Jordan - 7

- Agnieszka Radwańska i Stefano Tarazzino na parkiecie. NOTY: Pawlowicz - 7, Grabowski 9, Jordan 6 = 22 punkty

- Noty dla pierwszej pary: Pawlowicz nota 5, Grabowski 8, Ola Jordan 5
- Pierwsza para Kuczaj i Biernat zatańczą JIVE'a.

Taniec z Gwiazdami na żywo odcinek 4. Joanna niewidoma. KTO ...

TANIEC Z GWIAZDAMI GODZ. 20 - Właśnie rozpoczyna się kolejny 3. odcinek programu. Podczas pierwszej eliminacji odpadły aż trzy pary. W dzisiejeszym odcinku czeka uczestników szalony wyjazd integracyjny! Dzisiaj odcinek z hotelu, scenografia niczym z wyjazdu integracyjnego.

Dzisiaj poznamy kolejną parę, która opuści program Taniec z Gwiazdami. Kto odpadnie? Wyniki podamy bezpośrednio po ogłoszeniu wyników. W zajawce "Tańca z Gwiazdami" można przeczytać: "Prawie gotowi! Widzimy się o 20:05 💥💥 Takiego odcinka jeszcze nie było!!! Bądźcie z nami koniecznie!". Co się wydarzy?

JUSTYNA ŻYŁA ZOSTAJE W PROGRAMIE! Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski odpadają! Drugą parą która odpadła zostali Dominika Tajner Wiśniewska i Wojtek Jeszke.

Taniec Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego 8 marca, właśnie zatańczyli fokstrota.

Dziś Justyna Żyła zatańczyła kolejny taniec w programie "Taniec z Gwiazdami". Jak wypadła? Za chwilę była żona Piotrka Żyły rozpocznie swój występ.

Justyna Żyła ma 32 lata. Jest byłą żoną znanego skoczka Piotra Żyły. Tydzień temu nie popisała się w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"

JUŻ WIADOMO KTO ODPADŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI 8 MARCA

 Zobacz, jak tańczyła Justyna Żyła na kolejnych slajdach

Justyna Żyła Taniec z Gwiazdami 2019 [22.03.19] Justyna Żyła...

JUSTYNA ŻYŁA WIEK
Justyna Żyła ma 32 lat

https://www.instagram.com/p/BvCVGHHltRy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.03.2019, 22:26

Nie rozumiem Justyny - przecież wiedziała że jest kołkowata to po co się pchała do tv chyba żeby się ośmieszyć , internauci tylko ją krzywdzą na nią głosując - chyba że tu chodzi o kasę za wszelką cenę.

22.03.2019, 08:08

Witam totalne beztalencie szkoda ze brak Jej samokrytycyzmu.

21.03.2019, 19:15

Cześć mógłbym prosić was o pomoc ? Wczoraj w hotelu wynajałem Polkę około 24 lata do towarzystwa i mnie okradła na dość wysoką sumę. Jej profil jest na portalu na stronie: https://wyspakobiet.eu/profilsandra88 jej nik: sandra88 jeżeli zna ktoś tę polkę prosze o kontakt za ustalenie tej kobiety place 2.000zł od ręki.czekam na info KarolM89@wp.pl pozdrawiam i licze że ktoś się odezwie.,.

21.03.2019, 17:53

Malo tego strzeliła focha gwiazda bazarowa bo ona nie chciala Barańskiego tylko kogos innego, celebrytka od kapusty,dretwa glupia, pustak

21.03.2019, 17:04

I jeszcze wkręciła SiE do teledysku ,fakt muza na jej poziomie, popatrzcie sie na jej twarz,nie wie gdzie patrzec, błądzi oczami, malosprytna idiotka hahaha

21.03.2019, 16:52

Żyła, jestes taką niedorajdą zyciowa, ze w pale sie nie miesci.Ani ladna ani zgrabna ani mądra.Twoje wystepy to porażka. Zaraz zwymiotuje i ten malointeligentny wyraz twarzy..szok, ze kaza sie nam meczyc i na ciebie patrzec,mysle,ze z powodu ubawu jak chlopaki do wziecia

21.03.2019, 13:50

Tragedia !poprzednie edycje były suuper teraz to porażka .Żyłe trzymią na.chama bo dzieki niej mają oglądalność.Wszystko jest ustawione nie wierze ze tyle ludzi oddaje na tą dziewczynę głos,kiedyś czekałam z rodziną na kolejny odcinek,teraz nawet zapominam ze ma lecieć,słabo to wszystko wygląda Justyna robi z siebie idiotke dla kilku groszy i mysli ze jest gwiazdą lepiej niech w rym pisemku rozbieranym etat sobie zalatwi 😴😕

21.03.2019, 13:26

Żyla jest nadal w programie bo ludzie chcą dalej oglądać jej kalectwo, tzn.sie śmiać. Program dosiegnal dna. Szkoda że już dawno nie chodzi o taniec. Szkoda tych którzy dają więcej w tańcu. Polsat straci oglądalność

21.03.2019, 10:03

Pani Justyna wygra na przekur ,kibicujmy ,za te obelgi nalezy sie nagroda.

21.03.2019, 06:01

Haha :) Żyła to chyba na lekcje tańca zapomniała chodzić przed odcinkiem. Tego drewna się oglądać nieda.

18.03.2019, 21:05

"Widz" święta prawda a za nią Grabowski.

18.03.2019, 20:36

Pani Pawlowicz do wymiany za chamskie, prostackie wstawki!!

18.03.2019, 20:34

Dno,albo taniec się liczy,albo pić i żenada!

18.03.2019, 18:01

Nie zdziwiłabym się jakby wygrała, wtedy by im wszystkim gula walneła i choć mi się nie podoba cały ten program to tej parze życzę wygranej na złość wszystkim:):):) Powodzenia Żyła na złość wszystkim wygrajcie a na koniec to ja już wiem co ja bym zrobiła.

18.03.2019, 11:30

Zyla to slup soli nic nie umie glosowanie to ustawka juz nie bede ogladac tego programu

17.03.2019, 13:07

Najgorzej jak w swoim oku nie widzi się belki a u kogoś małą drzazgę się widzi.Nie ważne czy dobrze tańczy,czy żle, ale nie Ona jedna tam koślawi taniec a mimo to do innych są mili a nanią uwzieli się.

17.03.2019, 12:48

Może Pani Justynie należy pomóc, aby się publikowała.

17.03.2019, 12:09

A ja z przyjemnością bym obejrzała taniec Grabowskiego z Pawłowicz.Powinni pokazać jak się tańczy jeśli uważają że Justyna nie ma talentu.

17.03.2019, 11:42

Polsat straci oglądalność. Ta dziewczyna nie ma szacunku sama dla siebie a co dopiero do tańca. Kalectwo. Wszystko jest ustawione.

17.03.2019, 11:13

Też mi się wydaje, że widzowie czekają na ostre reakcje sędziów, bawią się tym... na jej miejscu zrezygnowałabym sama, czy ona nie widzi, że się ośmiesza.. baaa, ona nic nie robi, żeby było lepiej, Inni celebryci też są amatorami i jakiś fajnie im wychodzi... żal mi jej, że pcha się na piedestał celebrycki

17.03.2019, 10:54

Według mnie to Justyna Mazur powinna odpaść jest żenujaca

17.03.2019, 10:53

co wy chcecie od tej Justyny czepiacie się hejtujecie patrzcie na innych uczestników i na samych siebie.

17.03.2019, 10:08

mam wrażenie że telewidzowie głosując za pozostanie w programie pani Justyny chcą ja po prostu ośmieszyć. szkoda..