Taniec z Gwiazdami 2019 kto odpadł odcinek 3. Justyna Żyła zostaje! Zobacz WIDEO 18.03.19 Justyna Żyła Taniec z Gwiazdami 1, 2, 3 odcinek

  • Express Ilustrowany

(ww)

KTO ODPADŁ Z TAŃCA GWIAZDAMI w trzecim odcinku z 15 MARCA 2019? Justyna Żyła pomimo kolejnego bardzo słabego występu wciąż pozostaje w grze! W 3 odcinku Tańca z Gwiazdami z programem pożegnali się... Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlew. Chcesz obejrzeć występy par? Kliknij w galerię zdjęć i zobacz jak sobie radzili na parkiecie. Justyna Żyła wciąż w Tańcu z Gwiazdami.

Justyna Żyła wygra Taniec z Gwiazdami - taka pojawiła się opinia, ponieważ to widzowie decydują, kto odpada i kto zwycięża. A Justyna Żyła, jak widać, ma całe mnóstwo fanów.

KTO ODPADŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI? 17.03.2019
odśwież (wciśnij F5)

Justyna Żyła Taniec z Gwiazdami WIDEO

ZOBACZ WSZYSTKIE TAŃCE, TUTAJ OBEJRZYSZ JAK TAŃCZYŁY PARY - KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆ!

TANIEC Z GWIAZDAMI NA ŻYWO
ODPADAJĄ: Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlew

Justyna Żyła i Tomek Barański znów mają szczęście i zostają w programie.

W strefie zagrożenia są:

  • Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa
  • Jakub Kucner i Lenka Klimentova

ZA CHWILĘ JEDNA Z PAR POŻEGNA SIĘ Z PROGRAMEM!

- Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar na parkiecie. OCENY: Pawlowicz - 7, Grabowski - 10, Jordan - 8.OCENY dla Justyny Żyła i jej partnera: Pawlowicz - 2, Grabowski - 4, Jordan - 2
- PAWLOWICZ: "DOBRZE ŻE PRZEŻYŁAŚ TEN TANIEC. Przerażasz mnie."
- Grabowski: "Szkoda że nie zostałaś w tym flamingu"
- Tańczy Justyna Żyła! Tańczą SALSĘ!

- Gimper (Tomasz Działowy) i Natalia Głębocka. OCENY Pawlowicz - 4, Grabowski - 6, Jordan - 3

- Joanna Mazur i Jan Kliment w tangu. NOTY: Pawlowicz - 9, Grabowski - 10, Jordan - 9.
TANIEC Z GWIAZDAMI NA ŻYWO WYNIKI
- Jakub Kucner i Lenka Klimentova tańczą Cha-che. Czas na NOTY: Pawlowicz - 4, Grabowski - 6, Jordan - 4.

- Czas na kolejny taniec, zatańczą Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa. Tańczą TANGO. Oceny: Pawlowicz - 5, Grabowski - 8, Jordan - 7.

- Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea) i Rafał Maserak w blokach startowych. Czas na Rumbę. OCENY: Pawlowicz - 8, Grabowski - 10, Jordan - 8

- Czas na parę Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh. NOTY: Pawlowicz - 6, Grabowski - 9, Jordan - 7

- Agnieszka Radwańska i Stefano Tarazzino na parkiecie. NOTY: Pawlowicz - 7, Grabowski 9, Jordan 6 = 22 punkty

- Noty dla pierwszej pary: Pawlowicz nota 5, Grabowski 8, Ola Jordan 5
- Pierwsza para Kuczaj i Biernat zatańczą JIVE'a.

TANIEC Z GWIAZDAMI GODZ. 20 - Właśnie rozpoczyna się kolejny 3. odcinek programu. Podczas pierwszej eliminacji odpadły aż trzy pary. W dzisiejeszym odcinku czeka uczestników szalony wyjazd integracyjny! Dzisiaj odcinek z hotelu, scenografia niczym z wyjazdu integracyjnego.

Dzisiaj poznamy kolejną parę, która opuści program Taniec z Gwiazdami. Kto odpadnie? Wyniki podamy bezpośrednio po ogłoszeniu wyników. W zajawce "Tańca z Gwiazdami" można przeczytać: "Prawie gotowi! Widzimy się o 20:05 💥💥 Takiego odcinka jeszcze nie było!!! Bądźcie z nami koniecznie!". Co się wydarzy?

JUSTYNA ŻYŁA ZOSTAJE W PROGRAMIE! Ania Jagodzińska i Michał Jeziorowski odpadają! Drugą parą która odpadła zostali Dominika Tajner Wiśniewska i Wojtek Jeszke.

Taniec Justyny Żyły i Tomasza Barańskiego 8 marca, właśnie zatańczyli fokstrota.

Dziś Justyna Żyła zatańczyła kolejny taniec w programie "Taniec z Gwiazdami". Jak wypadła? Za chwilę była żona Piotrka Żyły rozpocznie swój występ.

Justyna Żyła ma 32 lata. Jest byłą żoną znanego skoczka Piotra Żyły. Tydzień temu nie popisała się w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"

JUŻ WIADOMO KTO ODPADŁ W TAŃCU Z GWIAZDAMI 8 MARCA

 Zobacz, jak tańczyła Justyna Żyła na kolejnych slajdach

Justyna Żyła Taniec z Gwiazdami odcinek 3 [17.03.19] VIDEO....

JUSTYNA ŻYŁA WIEK
Justyna Żyła ma 32 lat

https://www.instagram.com/p/BvCVGHHltRy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

18.03.2019, 21:05

"Widz" święta prawda a za nią Grabowski.

18.03.2019, 20:36

Pani Pawlowicz do wymiany za chamskie, prostackie wstawki!!

18.03.2019, 20:34

Dno,albo taniec się liczy,albo pić i żenada!

18.03.2019, 18:01

Nie zdziwiłabym się jakby wygrała, wtedy by im wszystkim gula walneła i choć mi się nie podoba cały ten program to tej parze życzę wygranej na złość wszystkim:):):) Powodzenia Żyła na złość wszystkim wygrajcie a na koniec to ja już wiem co ja bym zrobiła.

18.03.2019, 11:30

Zyla to slup soli nic nie umie glosowanie to ustawka juz nie bede ogladac tego programu

17.03.2019, 13:07

Najgorzej jak w swoim oku nie widzi się belki a u kogoś małą drzazgę się widzi.Nie ważne czy dobrze tańczy,czy żle, ale nie Ona jedna tam koślawi taniec a mimo to do innych są mili a nanią uwzieli się.

17.03.2019, 12:48

Może Pani Justynie należy pomóc, aby się publikowała.

17.03.2019, 12:09

A ja z przyjemnością bym obejrzała taniec Grabowskiego z Pawłowicz.Powinni pokazać jak się tańczy jeśli uważają że Justyna nie ma talentu.

17.03.2019, 11:42

Polsat straci oglądalność. Ta dziewczyna nie ma szacunku sama dla siebie a co dopiero do tańca. Kalectwo. Wszystko jest ustawione.

17.03.2019, 11:13

Też mi się wydaje, że widzowie czekają na ostre reakcje sędziów, bawią się tym... na jej miejscu zrezygnowałabym sama, czy ona nie widzi, że się ośmiesza.. baaa, ona nic nie robi, żeby było lepiej, Inni celebryci też są amatorami i jakiś fajnie im wychodzi... żal mi jej, że pcha się na piedestał celebrycki

17.03.2019, 10:54

Według mnie to Justyna Mazur powinna odpaść jest żenujaca

17.03.2019, 10:53

co wy chcecie od tej Justyny czepiacie się hejtujecie patrzcie na innych uczestników i na samych siebie.

17.03.2019, 10:08

mam wrażenie że telewidzowie głosując za pozostanie w programie pani Justyny chcą ja po prostu ośmieszyć. szkoda..

17.03.2019, 06:40

Dno kompletne ,mam nadzieję że to już ostatnia edycja tego programu .Na siłę wylansować Żyłę gwiazdę jednego sezonu

17.03.2019, 01:22

To chyba jakieś jaja ktoś lepiej tańczy a odpada a beztalencie zostaje widać że to ukartowane bo co innego ,👿 ludzie tak idiotycznie lituja się nad nią i głosują no chyba nie , chyba chodzi o oglądalność czy ludzie będę oglądać następny odcinek 😈 faktycznie lepiej już oglądać TWOJA TWARZ😉 BRZMI ZNAJOMO ALBO INNY PROGRAM 🙄🙄ŻENADA TEN TANIEC Z GWIAZDAMI SCHODZI NA PSY SZKODA CZASU 😪

16.03.2019, 23:18

Twoja twarz brzmi znajomo.Uczyć się tam zasiada 4 osoby oceniających.KLASA nikt im nie dorówna aż miło popatrzeć i słuchać.

16.03.2019, 22:46

Justyna Ż.to kompletne anty talencie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Babo do garów -jeśli potrafisz gotować .

16.03.2019, 22:31

Grabowski Ma-sa-kra to nie jak kto pisze MA-SA-KRA to jak jest się złym człowiekiem i innych się rani.

16.03.2019, 22:19

rany, lubiliśmy ten program, a teraz to żenada, ta kobieta jest w tańcu jak kołek, odbiera szanse innym ludziom, moze jest lepsza w innych aspektach życia ale taniec w jej przypadku to porażka, kto stoi za tym ze ona nadal tam tkwi, a cały program na tym traci, a na prawde był niezły, czy ona nie ma wstydu ?co dzieje się z tym programem ?

16.03.2019, 22:17

Nie dziwię się że ją olał,a kiedy ona zajmuje się dziećmi?Sesja w pleyboju, programy telewizyjne w których opowiada głupoty,teraz sama się poniża w programie.

16.03.2019, 22:16

Wszyscy będziemy mieli wystawoną notę od 1 do 10 na kaźdego przyjdzie pora i czas. Podobno za każde zło wyrządzane drugiej osobie nasze dzieci będą cierpiały i nigdy nie zaznają spokoju i miłości i to jest prawda.

16.03.2019, 22:16

"Aga" popracuj nad ortografią i gramatyką. Ma-sa-kra...

16.03.2019, 22:13

Żadna z niej matka... żona..... tancerka..... nadaje się tylko do.......

16.03.2019, 22:04

Wszyscy jej zazdrościcie.Facet ją olał i dzieci a z niej zrobiliście potfora a to chyba nie ten adres.Tam są gorsi od nej a nie dostają takiej krytyki a dziewczynie życie zatruwają jakoś sobie radzi i dajcie jej spokój.Pawowicz a kto to? napopowana baba, zazdrości jej bo chciałaby być tak ładną i zgrabną.Grabowski a kto to? Obleśny i do tego bez serca człowiek papuguje Pawłowicz żenada, sam skrzywdził wiele osób.A ta trzecie to nawet nie wiem kto i z kąd jest, ale to prubuje bycz jurorką, to tego to trzeba mieć talent.Justynko nie daj się tym ludziom bo Oni Ci do pięt nie dorastają chociaź by dla tego że nie mają klasy bo nie mają bo zamiast oceniać prubują być złośliwi, ale jedno jest pewne wszyscy zmierzamy w jednym kierunku tam nie ma lepszych, gorszych tam nie beda mogli rządzić tam to im wystawią notę mam nedzieje że nawet 1 to za durzo.

16.03.2019, 22:04

Żyła napędza widzów, więc szybko nie odpadnie. Większość śledzi właśnie ją. Oczywiście powody śledzenia są często skrajne.