Tak morsuje Doda. Co ją skusiło? Ten pierwszy raz piosenkarki Dody. Odwagi jej nie zabrakło ZDJĘCIA

r-bo
Gwiazdy Marcelina Zawadzka, Anna Powierza, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś czy Joanna Moro morsują i zachwalają w sieci zdrowotne zalety zimnych kąpieli. Do tego grona dołączyła także Doda, która w towarzystwie doświadczonych koleżanek wybrała się na swoje pierwsze morsowanie  podaje Pomponik.Wrażeniami z tej ekstremalnej kąpieli Dorota Rabczewska nie omieszkała podzielić się w sieci, zamieszczając na Instastories bogatą relację z wydarzenia. Choć jak ostatecznie podsumowała na Facebooku, „było świetnie", to początek wyglądał dość dramatycznie.Po krótkiej rozgrzewce Doda weszła do wody, narzekając na dojmujące uczucie szczypania. Widać było, że bardziej z przerażenia niż z zimna trudno było jej oddychać. Kiedyś przejdzie ten moment okropieństwa? Kiedy?  dopytywała doświadczoną koleżankę, a na jej twarzy rysował się wyraźny dyskomfort.Po dwóch minutach Doda w końcu przyznała, że „da się wytrzymać" i „nie jest najgorzej", a po czterech minutach, z dumą godną olimpijczyka, wyszła z wody.Teraz jest mi bardzo ciepło  zapewniała koleżankę, która nagrywała, jak Rabczewska z odkrytymi pośladkami rozgrzewała się po kąpieli.  Biegam, bo chcę się popisywać pośladkami  tłumaczyła Doda.Następnie piosenkarka, wypinając się pod drzewem, zaczepiała napotkanych na drodze morsów i spacerowiczów, chwaląc się swoim „pierwszym razem". ZOBACZ NOWE ZDJĘCIA DODY - KLIKNIJ DALEJ
Gwiazdy Marcelina Zawadzka, Anna Powierza, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś czy Joanna Moro morsują i zachwalają w sieci zdrowotne zalety zimnych kąpieli. Do tego grona dołączyła także Doda, która w towarzystwie doświadczonych koleżanek wybrała się na swoje pierwsze morsowanie podaje Pomponik.Wrażeniami z tej ekstremalnej kąpieli Dorota Rabczewska nie omieszkała podzielić się w sieci, zamieszczając na Instastories bogatą relację z wydarzenia. Choć jak ostatecznie podsumowała na Facebooku, „było świetnie", to początek wyglądał dość dramatycznie.Po krótkiej rozgrzewce Doda weszła do wody, narzekając na dojmujące uczucie szczypania. Widać było, że bardziej z przerażenia niż z zimna trudno było jej oddychać. Kiedyś przejdzie ten moment okropieństwa? Kiedy?  dopytywała doświadczoną koleżankę, a na jej twarzy rysował się wyraźny dyskomfort.Po dwóch minutach Doda w końcu przyznała, że „da się wytrzymać" i „nie jest najgorzej", a po czterech minutach, z dumą godną olimpijczyka, wyszła z wody.Teraz jest mi bardzo ciepło  zapewniała koleżankę, która nagrywała, jak Rabczewska z odkrytymi pośladkami rozgrzewała się po kąpieli.  Biegam, bo chcę się popisywać pośladkami  tłumaczyła Doda.Następnie piosenkarka, wypinając się pod drzewem, zaczepiała napotkanych na drodze morsów i spacerowiczów, chwaląc się swoim „pierwszym razem". ZOBACZ NOWE ZDJĘCIA DODY - KLIKNIJ DALEJ
Udostępnij:
Gwiazdy Marcelina Zawadzka, Anna Powierza, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś czy Joanna Moro morsują i zachwalają w sieci zdrowotne zalety zimnych kąpieli.

Do tego grona dołączyła także Doda, która w towarzystwie doświadczonych koleżanek wybrała się na swoje pierwsze morsowanie podaje Pomponik.

Wrażeniami z tej ekstremalnej kąpieli Dorota Rabczewska nie omieszkała podzielić się w sieci, zamieszczając na Instastories bogatą relację z wydarzenia. Choć jak ostatecznie podsumowała na Facebooku, „było świetnie", to początek wyglądał dość dramatycznie.
Po krótkiej rozgrzewce Doda weszła do wody, narzekając na dojmujące uczucie szczypania. Widać było, że bardziej z przerażenia niż z zimna trudno było jej oddychać.

Kiedyś przejdzie ten moment okropieństwa? Kiedy?  dopytywała doświadczoną koleżankę, a na jej twarzy rysował się wyraźny dyskomfort.

Po dwóch minutach Doda w końcu przyznała, że „da się wytrzymać" i „nie jest najgorzej", a po czterech minutach, z dumą godną olimpijczyka, wyszła z wody.

Teraz jest mi bardzo ciepło  zapewniała koleżankę, która nagrywała, jak Rabczewska z odkrytymi pośladkami rozgrzewała się po kąpieli.  Biegam, bo chcę się popisywać pośladkami  tłumaczyła Doda.

Następnie piosenkarka, wypinając się pod drzewem, zaczepiała napotkanych na drodze morsów i spacerowiczów, chwaląc się swoim „pierwszym razem".

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Dwaj Panowie Pingo - wystawa malarstwa Kołpanowicz&Cruz

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Express Ilustrowany
Dodaj ogłoszenie