18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Szukamy Superdziecka Grudnia!

(KB)
Zwycięzca listopadowej edycji naszego konkursu, 8-miesięczy Szymon Śliwiński. Maciej Stanik
Wszystkich, którzy jeszcze nie pochwalili się swoimi pociechami na naszych łamach, zapraszamy do udziału w grudniowej edycji plebiscytu „Superdziecko”.

Do północy 12 grudnia na adres k.brozda@express.lodz.pl trzeba przysłać fotkę dziecka (nie większą niż 5 MB) z jego imieniem, nazwiskiem i krótkim opisem oraz kartą zgłoszenia, którą trzeba pobrać z naszej strony internetowej.

Można prezentować zdjęcia dzieci do 12. roku życia. Fotografie będą opublikowane na www.expressilustrowany.pl oraz w następnych dodatkach „Bliżej Ciebie”.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń rozpoczniemy SMS-owe głosowanie na najsympatyczniejszego malucha. Superdzieckiem zostanie to, którego zdjęcie zbierze najwięcej SMS-ów.

Zwycięzca weźmie udział w sesji zdjęciowej na pierwsze strony dodatków regionalnych „Bliżej Ciebie”, dostanie piękny dyplom, „Expressowe” gadżety oraz zabawki ufundowane przez partnera naszej zabawy, portal CzasDzieci.pl.

Wideo

Dodaj ogłoszenie