SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA...

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?

  ls

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?
  1/4
  przejdź do galerii

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI? ©polskapresse

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI? W NOCY Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ (Z 16 NA 17 STYCZNIA) ARTUR SZPILKA SKRZYŻUJE RĘKAWICE Z WILDEREM. WALKA SZPILKA vs WILDER ODBĘDZIE SIĘ W NOWYM JORKU W HALI BARCLAYS CENTER NA BROOKLYNIE. DLA MIŁOŚNIKÓW PIĘŚCIARSTWA ZAPOWIADA SIĘ EKSCYTUJĄCY POJEDYNEK. O KTÓREJ WALKA SZPILKA vs WILDER? KIEDY WALKA SZPILKA vs WILDER? SZPILKA vs WILDER CZY BĘDZIE DARMOWA TRANSMISJA? SZPILKA vs WILDER GDZIE TRANSMISJA? SZPILKA vs WILDER O KTÓREJ TRANSMISJA?

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  SZPILKA vs WILDER GODZINA WALKI


  Walka Artur Szpilka vs Deontay Wilder odbędzie się w nocy z 16 na 17 stycznia około godz. 5 rano czasu polskiego. Wczesna godzina transmisji z pewnością nie zniechęci prawdziwych miłośników boksu do oglądania walki Szpilki na żywo.

  Walka Szpilka vs. Wilder NOWY JORK transmisja NA ŻYWO STREAM

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  Bezpośrednią transmisję w telewizji przeprowadzi Polsat i Polsat Sport. Walka wieczoru rozpocznie się ok. godziny 3:00 czasu polskiego, w nocy z 16 na 17 stycznia. Studio Sport zacznie się już o godzinie 2:00. Co ciekawe, Polsat po raz pierwszy od dawna przy takim wydarzeniu rezygnuje z systemu PPV, a więc walkę obejrzymy bez dodatkowych opłat.

  SZPILKA WILDER GODZINA WALKI

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  Artur Szpilka w pojedynku z Wilderem zawalczy po pas mistrza świata w wadze ciężkiej. Pojedynek Szpilka vs Wilder zapowiada się bardzo emocjonująco, nie tylko dla miłośników pięściarstwa...

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  Artur Szpilka ma dobrą passę. Polak pokonał ostatnio kolejno Tomasza Adamka, Ty Cobba, Manuela Quezadę i Yasmany’ego Consuegra. Jak zakończy się spotkanie z obecnym mistrzem świata, Deontayem Wilderem?

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  Dla polskiego zawodnika może to być walka życia, a z pewnością jest to najtrudniejsze i największe wyzwanie w karierze. Jeśli Szpilka wygra, będzie to oznaczać, że zostanie pierwszym polskim mistrzem świata w prestiżowej kategorii wagi ciężkiej organizacji WBC.

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  Osoby, które nie mają kanałów Polsat i Polsat Sport, mogą obejrzeć walkę Szpilka vs Deontay w internecie. Z pewnością pojawią się tam darmowe streamy. To pierwszy przypadek, kiedy walka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej będzie transmitowana za darmo w sieci.

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?

  SZPILKA vs WILDER. O KTÓREJ WALKA SZPILKI? KIEDY WALKA SZPILKI?  Ile można mieć promili? Kary za nietrzeźwość za kierownicą

  ŻYCZENIA NA 50 URODZINY. WIERSZYKI NA 50 URODZINY

  ŻONA ZENONA MARTYNIUKA. ZENON MARTYNIUK Z ŻONĄ

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ogladajcie na screenvariety

  Piotrek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  ogladajcie na screenvariety

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ogladajcie na screenvariety

  Piotrek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 1

  ogladajcie na screenvariety

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo