Szok! W 29 minut poszły wszystkie karnety! Fani piłkarzy Widzewa wykupili wszystkie wejściówki na mecze w Łodzi w nowym sezonie!

(bart)Zaktualizowano 
Polska Press
To niesamowite, ale prawdziwe. Kibice drugoligowych piłkarzy Widzewa wykupili bowiem wszystkie dostępne karnety na spotkania rozgrywane w Łodzi w sezonie 2019/2020.

Trzecia faza sprzedaży rozpoczęła się dzisiaj punktualnie o godzinie 19.10. Wówczas ,,na liczniku" znajdowały się 15302 karnety.

W ciągu 29 minut na stadionie przy al. Piłsudskiego nie było już jednak żadnego wolnego miejsca do wybrania!

Działacze Widzewa opublikowali stosowny komunikat. Publikujemy go w całości (pisowania oryginalna):

- Wolne miejsca mogą powracać do sprzedaży w przypadku niezłożenia zamówienia przez osobę, która dodała miejsce do koszyka (w ciągu 3 godzin od dodania do koszyka), w wypadku braku opłacenia złożonego zamówienia (72 godziny od złożenia zamówienia) lub w przypadku anulowania zamówienia. Po zakończeniu sprzedaży karnetów oddamy do Waszego użytku mechanizm rezerwacji karnetu na kolejny sezon dla osób, które nie miały tyle szczęścia aby nabyć #KarnetNaWidzew

Ostateczną liczbę wejściówek poznamy w najbliższym czasie. Ale fanom czterokrotnych mistrzów Polski i tak należą się wielkie brawa!

Przypomnijmy, iż w minionym sezonie kibice Widzewa nabyli 16339 karnetów, co stanowiło nowy rekord Polski. Była to jednocześnie maksymalna liczba dostępnych miejsc na obiekcie przy al. Piłsudskiego.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 96

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-07-17T21:19:18 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

No i ch** bombki strzelił! Krzesełek brakuje i trzeba będzie taborety na furmankach przywozić!

A tak na serio, to mam wrażenie że od jakiegoś czasu przeżywam ten sam dzień! KARNETY, KARNETY, KARNETY!!! No ja pier***e to już jest jakiś obłęd! Czy wy naprawdę myślicie że to kogoś interesuje? Cieszyć się z rekordu który w całej Polsce jest olewany?!

No ale cóż... to tylko Widzew, a raczej to co po nim pozostało! Jak już się nie ma nic do zaoferowania, to trzeba się dowartościować w jakiś sposób!

Choćbyście sprzedali 50 tys. tych swoich karnetów, to przy nas jesteście nikim!

KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS!!!

2019-07-17T21:36:46 02:00, Gość:

Weź NIEPIERDOL i to dwie tabletki .Bo widać że masz zakaźny ból dupy

2019-07-17T21:48:43 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Niby z jakiego to powodu mam mieć ból dupy?!?!? Jestem kibicem jedynego łódzkiego klubu, jedynego który reprezentuje Łódź w Ekstraklasie i przed którym otwierają się możliwości! Zarządzanie na profesjonalnym poziomie, mądrze przeprowadzane transfery, klubowa akademia szkoli adeptów futbolu, którzy być może będą stanowić o sile zespołu, poukładane finanse klubowe, dokończenie stadionu z prawdziwego zdarzenia wkrótce się rozpocznie, a póki co cały czas jest komplet! Czyli wszystko to co wymieniłem to przeciwieństwo WAS(!)- nieudolne, czerwone patałachy!!! I co? I kto ma teraz ból dupy???

2019-07-17T21:56:45 02:00, Gość:

Ta którego klubu nikt niechce w Łodzi oglądać i to jest przykre bo fakt jest w ekstraklasie ale dla kogo ? .Tylko dla wiecznie chorych z zazdrości i notorycznie płaczacych .Dla tego weź NIEPIERDOL i jam nie pomoże to natrzyj się maścią na BÓLDUPY

2019-07-17T22:09:52 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Jakie to widzewskie! Przeinaczać fakty na swoją korzyść. Bajkopisarstwo to macie w genach! Żyj w swojej bajce, licz karnety, pompuj balonik swoją megalomanią, a w tym czasie ja, jak i cała Łódź będziemy emocjonować się meczami w Ekstraklasie! I niby czego mamy wam zazdrościć, bo jakoś nie widzę ku temu powodów?!

2019-07-17T23:08:05 02:00, Gość:

Chyba chuj.m w Łodzi jest żks. Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie.

2019-07-17T23:20:00 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Widzę że propaganda siana na Widzew To My działa na malutkie mózgownice takie jak twoja. Jeżeli tak jest że ŁKS nie ma kibiców to jak wytłumaczysz to że was ciągle na mieście biją przy każdej możliwej okazji i kto wam ciągle flagi kradnie? Och... pardon. Chciałem powiedzieć repliki!

2019-07-18T06:05:23 02:00, ....:

Spoko za rok zagramy derby!

Taaa zagracie! Z naszymi rezerwami w III Lidze

G
Gość
2019-07-18T10:12:23 02:00, Kibic:

Podziękujcie panu Bońkowi że roztacza nad wami opiekę, do klubu ściągną panią prezes a za nią przyszli piłkarze którzy mogą na tym poziomie rozgrywek zaprezentować swoją klasę.

2019-07-18T10:58:13 02:00, Gość:

Was za to niańczy POkomuna z galerianką szacher macher na czele i jednorożec

ty to nawet nie wiesz co znaczy słowo "postkomuna" jak się dowiesz jak to pisać, a później poznasz znaczenie, to się odezwij dzieciaku.

G
Gość
2019-07-18T11:02:46 02:00, Gość:

Oto właśnie całe białe parchy mają ekstraklasę i teraz problem bo im karnety i bilety za drogie A znicze kwiatki i zapałki sprzedawać pod cmentarzem albo złom zbierać na Ogrodowj w kolebce

różowe, w czym masz problem, w nazwie ulicy? ściska dupę, ściska żal.

ŁKS EXTRAKLASA > reaktywacja 2015 okręgówka

J
Jonasz kurnik 2015
2019-07-18T11:20:51 02:00, SZALOM 1908:

INFORMUJE ŻE W PIĄTEK PRZED MECZEM BĘDĄ ROZDAWANE CZARNE WIBRATORY ABYŚMY MOGLI MIEĆ WIĘCEJ DOZNAŃ POD CZAS MECZU...PO MECZU WSZYSCY RAZEM LECIMY NA PARADE LGBT

Oj różowe, masz fantazje, masz i to grube, a powiedz, wszyscy kibice reaktywacji idą na biesiadę??

G
Gość
2019-07-18T11:04:11 02:00, Gość:

Jadą chłopy jadą, wielu podskakuje bo jest nasz RTS w II lidze królem !

Oj dana, oj dana, oj dana oj dana ….

Zarząd już się cieszy i ręce zaciera, chłopy są naiwne i kasa napiera !

Oj dana, oj dana, oj dana …..

2019-07-18T11:07:01 02:00, Gość:

Wszystko dobrze z czółkiem ?

nie narzekam, nawet mam powody do śmiechu z byczyny,hehe

G
Gość
2019-07-18T11:06:02 02:00, Gość:

Stary rodowity klub założony przez aryjczyków niebieskookich i jednej trybuny nie mogą zapełnić Takie tłumy tam walą

a u was pochodzenia semickiego

pełno ludzi

a zero efektów

ŁKS EXTRAKLASA>srts 2 liga

G
Gość
2019-07-18T11:04:11 02:00, Gość:

Jadą chłopy jadą, wielu podskakuje bo jest nasz RTS w II lidze królem !

Oj dana, oj dana, oj dana oj dana ….

Zarząd już się cieszy i ręce zaciera, chłopy są naiwne i kasa napiera !

Oj dana, oj dana, oj dana …..

Nie ma już pająka, robak się nie boi,

gania w polu karnym

i sędziego kroi

łoj dana, łoj dana...

G
Gość
2019-07-18T12:00:03 02:00, Adam:

Druga liga karnety sprzedane na pniu a zapotrzebowanie było jeszcze na kilkanascie tyś a za miedzą 3600 w trzy miesiące Zawsze twierdziłem że Łodz to nie jest żydowskie miasto skoro jest ich tylko 3600

adamino, czy tam adamka, na ŁKS ludzie kupują bilety, i mają tylko jedną trybunę. ale ty matole nie widzisz różnicy, żresz gówno, czy naleśnika, wszystko jedno, co nie?

G
Gość
2019-07-18T13:07:21 02:00, ...:

Nie kupili a zamówili jest różnica kupić a zamówić!

2019-07-18T14:25:25 02:00, Gość:

I biedny biały szczurek znów obudzi się w obsikanym łóżku pytając jak to możliwe, przecież oni grają w drugiej lidze po kompromitującym sezonie. W Łodzi nas nie ma? tia niech i tak będzie. Pozdrawia słowik z Chechła.

A różowy nurek w oborze męczy konia, żeby dorównać BIAŁEMU ŁKSowi. Pozdrawia Jędras z byczyny

G
Gość
2019-07-18T13:07:21 02:00, ...:

Nie kupili a zamówili jest różnica kupić a zamówić!

I biedny biały szczurek znów obudzi się w obsikanym łóżku pytając jak to możliwe, przecież oni grają w drugiej lidze po kompromitującym sezonie. W Łodzi nas nie ma? tia niech i tak będzie. Pozdrawia słowik z Chechła.

G
Gość
2019-07-18T12:00:03 02:00, Adam:

Druga liga karnety sprzedane na pniu a zapotrzebowanie było jeszcze na kilkanascie tyś a za miedzą 3600 w trzy miesiące Zawsze twierdziłem że Łodz to nie jest żydowskie miasto skoro jest ich tylko 3600

Brawo właśnie potwierdziłeś że wszyscy jesteście spoza Łodzi a tu was nie ma!!!

...

Nie kupili a zamówili jest różnica kupić a zamówić!

A
Adam

Druga liga karnety sprzedane na pniu a zapotrzebowanie było jeszcze na kilkanascie tyś a za miedzą 3600 w trzy miesiące Zawsze twierdziłem że Łodz to nie jest żydowskie miasto skoro jest ich tylko 3600

K
Kibic RTS Widzew rocznik69

Wielka PROŚBA do Kibiców WIDZEWA

Nie wdawajcie się w pyskówki z dziećmi zza miedzy, nie dawajcie się prowokować przez analfabetów zza miedzy. Miejcie godność i nie zniżajcie się do poziomu chlewu jaki prezentują KIBICE klubu zza miedzy. To od nas zależy jak będziemy postrzegani.

S
SZALOM 1908

INFORMUJE ŻE W PIĄTEK PRZED MECZEM BĘDĄ ROZDAWANE CZARNE WIBRATORY ABYŚMY MOGLI MIEĆ WIĘCEJ DOZNAŃ POD CZAS MECZU...PO MECZU WSZYSCY RAZEM LECIMY NA PARADE LGBT

Dodaj ogłoszenie