Szok! Robert Lewandowski strzelił dla Bayernu 5 bramek w 9 minut! [WIDEO, ZDJĘCIA]

ŁŻ
Kapitalny występ zanotował w Bundeslidze Robert Lewandowski. Polski napastnik strzelił dla Bayernu Monachium w meczu z VfL Wolfsburg pięć bramek w zaledwie dziewięć minut!
Robert Lewandowski nadal strzela. Trzy gole dla Bayernu w Lidze Mistrzów! [BRAMKI, WIDEO, ZDJĘCIA]
Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? [ROZWIĄŻ QUIZ]

Spotkanie z wysokości trybun stadionu Alianz Arena oglądało 75 tys. widzów. Fani byli świadkami spektaklu tylko jednego aktora. Takiego występu napastnika Bayernu i reprezentacji Polski nikt się jednak nie spodziewał, chyba nawet w najbardziej optymistycznych scenariuszach!

Bayern po pierwszej połowie przegrywał z rywalem 0:1, a Robert Lewandowski... siedział na ławce rezerwowych. Do gry przystąpił od początku drugiej odsłony, a już w 51. minucie rozpoczął show, które trwało... dziewięć minut. Bo dokładnie tyle potrzebował "Lewy", by strzelić rywalowi pięć bramek! Wyjątkowej urody była zwłaszcza ta ostatnio. Warto zatem zobaczyć poniższe wideo.

- 5 goli w 9 minut? Czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem - powiedział po meczu Pep Guardiola, szkoleniowiec Bayernu.

Po tym meczu Lewandowski jest samodzielnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców Bundesligi z ośmioma trafieniami na koncie.

Najlepsi strzelcy Bundesligi:
LICZBA BRAMEKPIŁKARZ I KLUB
8ROBERT LEWANDOWSKI (Bayern Monachium)
6Pierre-Emerick Aubameyang (Borussia Dortmund), Thomas Muller (Bayern Monachium)
5Yunus Malli (1. FSV Mainz 05)
4Luc Castaignos (Eintracht Frankfurt), Bas Dost (VfL Wolfsburg), Anthony Modeste (1. FC Koeln)

Pięć bramek Roberta Lewandowskiego:

Pięć goli w 9 minut i najszybszy hat-trick w historii Bundesligi. Rekordowy mecz Lewandowskiego

Foto Olimpik/x-news

Materiał oryginalny: Szok! Robert Lewandowski strzelił dla Bayernu 5 bramek w 9 minut! [WIDEO, ZDJĘCIA] - Dziennik Bałtycki