ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
SZKOŁA NA MEDAL Ważne informacje dla nominowanych szkoł

DM

2018-11-02 16:00

2018-11-02 16:01

SZKOŁA NA MEDAL Ważne informacje dla nominowanych szkoł

DM

2018-11-02 16:00

Aktualne wyniki głosowania, informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

www.dzienniklodzki.pl/nauczyciel


LOGO lub ZDJĘCIE szkoły przy wynikach

Na liście aktualnych wyników głosowania, przy nazwie szkoły, może być umieszczone logo lub zdjęcie szkoły. Może to być np. tacza szkolna. Dzięki dołączonej ilustracji szkoła będzie się wyróżniać na liście wyników, co będzie sprzyjać zdobywaniu głosów.

KLIKNIJ i prześlij logo lub zdjęcie


NOWOŚĆ! ROZSZERZONA PREZENTACJA SZKOŁY

Klikając na nazwę szkoły na liście wyników głosowania można przejść do rozszerzonej prezentacji szkoły. Warto o nią zadbać! Można przesłać zdjęcia, opisać sukcesy szkoły, napisać, jak pracownicy szkoły dbają o to, aby była przyjazna dla uczniów i ich rodziców. W prezentacji można także umieścić linki od strony internetowej szkoły i strony na Facebooku.

KLIKNIJ i edytuj prezentację szkoły


JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o udziale szkoły w plebiscycie warto poinformować uczniów i ich rodziców! Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Informację warto przekazać za pomocą wielu dostępnych i wykorzystywanych na co dziń kanałów komunikacji.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku warto:
  • opublikować na profilu lub fanpage'u szkoły post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania i napisać, o jakie nagrody walczy szkoła.
  • opublikowany post z pewnością zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu warto też zmienić tło na profilu lub fanpage'u szkoły
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępnić posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Dziennika Łódzkiego oraz Expresu Ilustrowanego
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 664 930 444).


MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA SZKÓŁ

Dla szkół biorących udział w plebiscycie przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty i ulotki zachęcające do głosowania.

KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne


KLIKNIJ i pobierz gotowe grafiki na FacebookaPUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

W czasie trwania plebiscytu szkoły, które będą liderami rankingów, będziemy prezentować w internecie w serwisach www.dzienniklodzki.pl oraz www.expressilustrowany.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w drukowanym wydaniu gazety. Liderów będziemy opisywać w tygodnikach, które w każdy piątek są dołączane do magazynowego wydania "Dziennika Łódzkiego".

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem istnieje możliwość bezpłatnego przesyłania wiadomość SMS do wszystkich, którzy oddali głosy na szkołę. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

Informacji o akcji udziela Małgorzata Mrozowska: tel. 797001031, e-mail: malgorzata.mrozowska@polskapress.pl

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)