Na znajdujących sie przy ul. Chabrowej nieużytkach odnaleziono porzucowne szczątki zwierzyny leśnej, najprawdopodobniej lisów.
Powiadomiono dyżurnego KPP oraz Powiatowego Lekarza Weterynarii. Dodatkowo teren został uprzątnięty przez firmę zajmującą się utylizacją odpadów.
Jest to kolejny taki przypadek w Pabianicach. Wcześniej w podobny sposób potraktowano dziki oraz dwukrotnie dotyczyło to psów.
- Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o przekazywanie wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do ujawnienia osób odpowiedzialnych za te bezmyślne czyny. Informacje można przekazywać na tel. 986 albo dyżurny KPP 42 225-33-00 - informuje Tomasz Makrocki, komendant straży miejskiej w Pabianicach.
iPolitycznie - Czy słowa Stefańczuka o Wołyniu to przełom?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?