Szajki młodych bandytów

(ei24)
Szajki młodych bandytów
Szajki młodych bandytów ei24
Policja zatrzymała trzech nieletnich pseudokibiców łódzkiego klubu piłkarskiego, którzy przed pabianickim gimnazjum nr 3 pobili 16 - letniego kibica "wrogiej" drużyny.

Policja zatrzymała trzech nieletnich pseudokibiców łódzkiego klubu piłkarskiego, którzy przed pabianickim gimnazjum nr 3 pobili 16-letniego kibica "wrogiej" drużyny.

Napadli na niego tuż przed godz. 8, gdy chłopak szedł do szkoły. Ubrani w kominiarki bandyci bili go po głowie, następnie przewrócili na chodnik i skopali. Gdy uciekli, koledzy podnieśli gimnazjalistę i zaprowadzili do szkoły. Następnie trafił on na obserwację do łódzkiego szpitala.
O losie trójki agresorów zadecyduje sąd rodzinny.

Inna trójka młodych bandytów (17, 18 i 21 lat) wpadła w ręce policji w Lutomiersku. Ci z kolei na ofiarę upatrzyli sobie na ofiarę 18 - letniego mieszkańca tej miejscowości. Na ul. Dąbrowskiego, gdy szedł chodnikiem, zajechała mu drogę srebrna mazda. Zza kierownicy wyskoczył oprych, który uderzył w twarz chłopaka. Wtedy z auta wysiadło jeszcze dwóch napastników. Skopali leżącą ofiarę, następnie wszyscy bandyci wsiedli do mazdy i odjechali. 18-latek sam zgłosił się do szpitala.
Zatrzymana trójka usłyszała zarzuty pobicia i decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym. (mt)

Wideo

Dodaj ogłoszenie