ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO] DZIŚ WIDZEW O GODZINIE 17 ZAGRA ZE ŚWITEM [RELACJA LIVE 17.03.18]

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI - WIDZEW ŁÓDŹ 2:1

RTS WIDZEW ŁÓDŹ

1

KONIEC MECZU!
Widzew dzisiaj zagrał bardzo słabo, Widzew wolniejszy od Świtu, łodzianie zagrali mało agresywnie. Świt zwyciężył zasłużenie, widać było, że walczą, grają na 100 procent, drużyna Widzewa zagrała beznadziejnie.

97'Miller wprost w ręce bramkarza.
Mamy rzut wolny! Będzie szansa
96'Wrzutka ale gospodarze wybijają. Mamy aut.
95' Pieńkowski ładnie dograł w pole karne ale nikt mnie doszedł. Rzut rożny dla Widzewa.
93' Pigiel znowu traci piłkę, idzie kontra Świtu, piłkarze Widzewa są wyprzedzani, są dzisiaj zdecydowanie wolniejsi od zawodników gospodarzy.
92' Demjan fauluje. Wolno teraz Świt kradnie sekundy.
91' Już zaczynamy. Policja wyprowadza kibiców Świtu.
Wciąż trwa przerwa.
Zatrzymany mecz. Race latają w stronę widzewskich kibiców. To kibice Świtu rzucali race.
86' Ładne podanie Michalskiego i piłka przeleciała wzdłuż bramki i nikt nie doszedł do piłki.
85' Pigiel tragedia. Teraz na spalonym, dzisiaj piłkarz Widzewa jest jednym z najgorszych piłkarzy na murawie.
84' To wygląda teraz tak jakby Widzew prowadził, piłkarze Świtu mają dużo swobody. Trzecia bramka wisi w powietrzu, teraz Wolański broni groźny strzał.
81' Demjan pakuje piłkę do siatki ale sędzia odgwizduje spalonego. Naszym zdaniem nie było. Ale trzeba grać do końca.
78' Piłkarze Świtu wyglądają lepiej na tle od piłkarzy Widzewa,biegają szybciej, jest większa zawziętość. Kazimierowicz za Kwieka, dlaczego tak późno? Kwiek beznadziejnie zagrał.
75' Nic z tego. Będzie ciężko. Gospodarze się bronią umiejętnie a Widzew gra bardzo słabo dzisiaj.
73' Rzut rożny dla Widzewa.
72' GOOOL dla Świtu! Ładny strzał, Wolański nie dał rady i znów przegrywamy.
71'Kozłowski zachowuje się beznadziejnie, fauluje tuż przed polem karnym Widzewa, po co on faulował.
Widzew gra u siebie, kibice Widzewa nareszcie już w komplecie! Jest doping
68'Teraz groźny strzał na bramkę Widzewa ale Wolański bezbłędny.
66' Łodzianie wyszli z kontrą ale Pigiel znowu marnuje trud kolegów po raz kolejny źle dośrodkowując.
Do boju Widzew!

64' GOOOOOOOOOOL

ROBERT DEMJAAAAN! Napastnik Widzewa wykorzystał błąd bramkarza i pewnie pakuje piłkę do bramki!
63' Wolański faulowany. Schodzi Stanek a za niego Pieńkowski.
62' Rzut wolny dla Świtu z lewej strony pola karnego Widzewa.
60' Kozłowski wrzuca na głowę Stanka, ale ten w idealnej sytuacji nie trafia do bramki. Szkoda.
58' Karol Stanek ładnie zagrywa do Mąki ale zawodnik Widzewa na spalonym.
56' Mąka strzela ale bramkarz Świtu broni. Dobrze gra Mąka, ożywił grę Michalski.
53' Znakomita szansa dla Widzewa, Mąka idealnie zagrał do Demjana, ten zakrecił i uderzył ale strzał zablokowano, Michalski poprawił ale niecelnie.
49' Widzew od rzutu wolnego, dośrodkowanie Michalskiego ale nikt nie wyszedł do piłki, Widzew dzisiaj gra bez zęba. Świt wygląda jakby mu bardziej zależało.
48' Strzał z głowy Kristo ale Mąka ruszył do piłki a był na spalonym.
47'Mamy rzut rożny. Nice z tego, piłka wybita ale utrzymujemy się przy piłce. Widzew wyszedł wysoko. Na boisku za Zuziaka wszedł Michalski.
46' II połowa! Widzew musi gonić wynik, czekamy na lepszą grę, na trybunach już są kibice Widzewa.

KONIEC I POŁOWY
Widzew popełnia szkolne błędy, gra wolno, niedokładnie, muszą zagrać po przerwie o wiele lepiej.

46' Rzut wolny dla Widzewa, będzie wrzutka. Ale nic z tego, znowu zła wrzutka.
45'Rzut rożny dla Widzewa. Doliczona minuta.
44' Poszła kontra Świtu, Pałczyński wyszedł sam na sam, strzela i Wolański broni. Pigiel gra bardzo źle, ma sporo strat.
43' Widzew traci dużo piłek. Teraz łodzianie przy piłce. Może teraz!

40' GOL DLA ŚWITU!

Beznadziejne zachowanie obrony widzewskiej, wrzutka w pole karne i napastnik uderza w górny prawy róg. Widzew przegrywa. Widzew gra źle.
38' Wrzutka w pole karne, obrońca wybija, do piłki dochodzi Kristo, uderza z pierwszej piłki ale baaardzo niecelnie.
36' Karol Stanek indywidualnie, minął zawodnika z prawej strony pola karnego, uderzył ale obok bramki. Ładna akcja młodego widzewiaka.
32' Rzut wolny dla Świtu w środkowej częśc boiska, wrzutka ale piłkarz Widzewa faulowany. Ciężki mecz, potężny wiatr też nie ułatwia.
29' Zuziak wyszedł jeden na jednego ,strzela ale wysoko nad bramką. Dobre podanie Demjana.
27' Brzydki mecz, dużo chaotycznej gry ale boisko jest w kiepskim stanie, bardzo silny wiatr, warunki nie sprzyjają zawodnikom.
25' Teraz gra się troszkę uspokoiła. Widzew częściej dochodzi do głosu.
23' Teraz w końcu śliczna akcja Widzewa, Demjan zagrał w polu karnym do Dario Kristo i ten drugi został minimalnie uprzedzony przez bramkarza.
21' Zmiana wymuszona w drużynie gospodarzy. Jeden z zawodników jest kontuzjowany.
19' Złe dośrodkowanie. Ale Widzew teraz w natarciu.
18' I mamy pierwszy rzut rożny dla Widzewa.
15' Po 15 minutach Widzew jest gorszy od Świtu, Widzewiacy nic nie grają. Zero szybkości, muszą przyspieszyć, zagrać agresywniej.
13' Rzut wolny dla Świtu, dośrodkowanie, i Wolański łapie.
11' Pierwsza akcja łodzian, Pigiel dośrodkowuje ale w ostatniej chwili Demjana uprzedza obrońca gospodarzy.
10' Świt dominuje. Widzew ciężko rozpoczyna. Łodzianie nie mogą złapać rytmu gry.
9' Wrzutka w pole karne Widzewa i zawodnik Świtu strzela, piłka tuż obok słupka. Gospodarze lepsi na początku
8' Strzał ale Wolański na posterunku.
7' Ręka przed polem karnym Widzewa, będzie wolny dla Świtu, będzie groźnie.
5' Boisko zmrożone. Ale warunki dla obu drużyn takie same. Trudno przy takiej murawie rozgrywać technicznie akcje.
Kibice Widzewa jeszcze nie dotarli ale mamy informację że lada chwila się pojawią.
3' Patryk Wolański broni. Brawo.
2' Groźna akcja gospodarzy, ale piłka wyszła na róg.
Widzew na czerwono, gospodarze na biało zielono.
1'**ZACZYNAMY!** Naprzód piłkarze, dzisiaj ambicja...

Za chwilę zaczynamy. Już piłkarze na murawie.

Murawa wygląda tak sobie, jest zmarznięta. Łodzianie dzielnie się rozgrzewają. Za chwilę zaczynamy

Skład Widzewa: Wolański - Kozłowski, Kostkowski, Zieleniecki, Pigiel - Mąka, Kwiek, Kristo, Zuziak - Demjan, Stanek.
Rezerwowi: Humerski, Michalski, Miller, Kazimierowicz, Pieńkowski, Sylwestrzak, Przybylski.

16 - Widzewiacy szykują się do rozgrzewki, asystent Broniszewski przygotowuje piłkarzy do pierwszego wejścia na boisko. Mecz się odbędzie, nie powinno być już zw tej kwestii żadnych problemów.

15:45 - Ze wstępnych informacji wynika, że mecz się prawdopodobnie odbędzie.

Godz. 15:06 - Czy mecz ze Świtem się dziś odbędzie? Gospodarze na miejscu przekonują, że tak. Oczywiście decyzję poznamy przed spotkaniem. Na murawie nie ma śniegu ale płyta jest mocno zmrożona. Za jakiś czas poznamy decyzję sędziego. Możliwe że mecz się nie odbędzie, jeśli stan nawierzchni boiska będzie zagrażał zdrowiu zawodników.

Zostały odwołane dwa spotkania 19. kolejki. Nie dojdzie do meczów: GKS Wikielec - Tur Bielsk Podlaski i Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów.

Grać mają w sobotę: ŁKS 1926 Łomża - Kaczkan Huragan Morąg (godz. 15), , Polonia Warszawa - Ursus Warszawa (17), Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Widzew Łódź (17), Victoria Sulejówek - MKS Ełk (17), Sokół Ostróda - Legia II Warszawa (18); w niedzielę: Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Zambrów (11), Pelikan Łowicz - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (11.15).