MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Grała grupa 1 świętokrzyskiej klasy B. W weekend 4 i 5 maja odbyła się 17. kolejka. Wielkie emocje w Pierzchnicy. Zobacz wyniki i tabelę

Stanisław Wróbel
W weekend 4 i 5 maja rozegrana została 17. kolejka rozgrywek grupy pierwszej świętokrzyskiej klasy B. Niezwykle emocjonujący był mecz w Pierzchnicy. Zobacz wyniki i relacje.

Grała klasa B, grupa 1

Sobota
Tęcza Gowarczów-Płomień Wólka Kłucka 4:1(0:1)
Bramki: Karol Sikora 20 dla Płomienia.
Płomień: Świercz - Picheta (87. Oczkowicz), Ciołak, O.Wychowaniec (60. Pawłowski) - Czarnecki, Ściegienny (80. Robak), Kotwica, W.Wychowaniec - Pawlikowski - Durlej (55. Nawrot), Sikora (70. Kozłowski).

Niedziela
Top-Spin Promnik - GKS II Nowiny 2:0(1:0)

Polanie Pierzchnica-ULKS Łączna 8:2(2:2)
Bramki: Mateusz Kobus - trzy, Kacper Moskwa - dwie, Adam Siwonia, Michał Niedziela, Marek Łopaciński - dla Polan.

Mecz pełen emocji. Gospodarze przegrywali już 0:2 ale jeszcze do przerwy wyrównali a nawet tuż przez przerwą strzelili gola na 3:2. I to był przełomowy moment meczu. Sędzia główny początkowo uznał bramkę, boczny podniósł chorągiewkę sygnalizując spalonego. Doszło do przepychanek w efekcie których jeden z graczy gości dostał czerwoną kartkę. Osłabienie zespołu gości dobrze wykorzystali piłkarze Polan Pierzchnica - strzelili aż sześć goli a hat trickiem popisał się Mateusz Kobus.

Warto odnotować, że dwa dni przed niedzielnym meczem 27. urodziny obchodził zawodnik gospodarzy Hubert Czechowski.

Samson Samsonów-GKS Fałków 0:3(0:1)

Pauzowali: Czarnovia Kielce, Granat Borki