Świetlne anioły w Manufakturze i budynki świecące na zielono

(IZJ)Zaktualizowano 
Hotel DoubleTree by Hilton przy ul. Łąkowej, kamienica przy ul. Piotrkowskiej 107 oraz siedziba Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” przy ul. Żabiej 10/12 - te trzy budynki rozbłysły wczoraj wieczorem na zielono na znak solidarności z osobami dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD). Wczoraj był bowiem obchodzony światowy dzień tej grupy niepełnosprawnych. Akcję zorganizowano w ramach kampanii społecznej #17 milionów, bo tyle osób cierpi na tę chorobę na świecie.

Z kolei dzisiaj po zapadnięciu zmroku (czyli po godz. 18) na rynku Manufaktury można będzie poczuć przedsmak tegorocznego festiwalu światła - w postaci instalacji świetlnej „Angels of Freedom”, czyli „Anioły Wolności”. Tworzy ją pięć gigantycznych figur składających się z podświetlonej pary skrzydeł i błyszczącej aureoli. Każdy może wybrać skrzydła w ulubionym kolorze, ustawić je w wybranej pozycji i zrobić sobie zdjęcie (dzisiaj do godz. 22, a w piątek, sobotę i niedzielę - do północy).

Wczoraj przy ul. Łąkowej, ul. Piotrkowskiej i ul. Żabiej, a dzisiaj - na rynku Manufaktury

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ 5.10 KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

63. derby Łodzi obejrzy 5100 kibiców futbolu
ŻYCZENIA NA OSIEMNASTKĘ
ŻYCZENIA NA 40 URODZINY
ŚREDNIA DŁUGOŚĆ PENISA...
Numery kierunkowe w Polsce

[ZOBACZ TEŻ FILM Samobójcy, auta na torach i wykolejenia. Symulator kolejowy do dyspozycji łódzkich maszynistów (autor x.news/TVN24)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Samobójcy, auta na torach i wykolejenia. Symulator kolejowy do dyspozycji łódzkich maszynistów (autor x.news/TVN24)