Świetlne anioły w Manufakturze i budynki świecące na zielono

(IZJ)
Na rynku Manufaktury będzie pięć takich świetlnych aniołów.
Hotel DoubleTree by Hilton przy ul. Łąkowej, kamienica przy ul. Piotrkowskiej 107 oraz siedziba Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat” przy ul. Żabiej 10/12 - te trzy budynki rozbłysły wczoraj wieczorem na zielono na znak solidarności z osobami dotkniętymi mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD). Wczoraj był bowiem obchodzony światowy dzień tej grupy niepełnosprawnych. Akcję zorganizowano w ramach kampanii społecznej #17 milionów, bo tyle osób cierpi na tę chorobę na świecie.

Z kolei dzisiaj po zapadnięciu zmroku (czyli po godz. 18) na rynku Manufaktury można będzie poczuć przedsmak tegorocznego festiwalu światła - w postaci instalacji świetlnej „Angels of Freedom”, czyli „Anioły Wolności”. Tworzy ją pięć gigantycznych figur składających się z podświetlonej pary skrzydeł i błyszczącej aureoli. Każdy może wybrać skrzydła w ulubionym kolorze, ustawić je w wybranej pozycji i zrobić sobie zdjęcie (dzisiaj do godz. 22, a w piątek, sobotę i niedzielę - do północy).

Wczoraj przy ul. Łąkowej, ul. Piotrkowskiej i ul. Żabiej, a dzisiaj - na rynku Manufaktury

AZJA EXPRESS KTO ODPADŁ 5.10 KTO ODPADŁ Z AZJA EXPRESS

63. derby Łodzi obejrzy 5100 kibiców futbolu
ŻYCZENIA NA OSIEMNASTKĘ
ŻYCZENIA NA 40 URODZINY
ŚREDNIA DŁUGOŚĆ PENISA...
Numery kierunkowe w Polsce

[ZOBACZ TEŻ FILM Samobójcy, auta na torach i wykolejenia. Symulator kolejowy do dyspozycji łódzkich maszynistów (autor x.news/TVN24)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Samobójcy, auta na torach i wykolejenia. Symulator kolejowy do dyspozycji łódzkich maszynistów (autor x.news/TVN24)