ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Ważne informacje dla rodziców

Akcja specjalna
Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Tobie zdobyć jak najwięcej głosów dla Twojego dziecka w akcji ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI 2019.

Instrukcję głosowania oraz aktualne wyniki można znaleźć na www.dzienniklodzki.pl/gwiazdeczki

WAŻNE INFORMACJE I TERMINY

  • Głosowanie rozpocznie się w środę, 13 listopada 2019 r.
  • Zdjęcia dzieci można przesłać do poniedziałku, 25 listopada 2019 r.
  • Głosowanie będzie trwać do czwartku, 12 grudnia 2019 r. do godz. 22.
  • We wtorek, 31 grudnia zdjęcie dziewczynki i chłopca, którzy zdobędą najwięcej głosów ozdobi okładkę sylwestrowego wydania Dziennika Łódzkiego.

JAK WALCZYĆ O GŁOSY

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale dziecka w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą Skype’a lub innego komunikatora (np. Messengera na Facebooku).

DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu post ze zdjęciem dziecka zgłoszonym do akcji oraz z instrukcją głosowania. Napisz, że Twoje dziecko może trafić na okładkę gazety - znajomi na pewno chętnie na nie zagłosują
  • zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania posta, dziękuj za komentarze i odpowiadaj na nie - dzięki temu post wyświetli się u większej liczby znajomych
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie!

BEZPŁATNE GRAFIKI NA FACEBOOKA

Dla rodziców dzieci biorących udział w akcji przygotowaliśmy bezpłatnie, zachęcające do głosowania grafiki przeznaczone do publikacji na Facebooku. Można je pobrać w tym miejscu:

Jeżeli na liście z grafikami nie ma grafiki Twojego dziecka, wówczas prosimy złożyć zamówienie na grafikę, które należy wysłać e-mailem na adres: weronika.ignaczak@polskapress.pl podając w treści imię i nazwisko dziecka i prefiks do głosowania.

MOŻESZ PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY I POPROSIĆ O WIĘCEJ

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Każdy kandydat może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości należy skontaktować się dzwoniąc pod podany poniżej numer telefonu, lub wysłać treść takiej wiadomości e-mailem na podany poniżej adres.

Informacje o akcji pod numerem tel.: 797 001 031
(pon-pt w godz 9.00-16.00)[/b]

Życzymy wielu głosów!

Materiał oryginalny: ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Ważne informacje dla rodziców - Dziennik Łódzki

Dodaj ogłoszenie