Czy młoda łodzianka pójdzie śladami Agnieszki Radwańskiej?
Czy młoda łodzianka pójdzie śladami Agnieszki Radwańskiej? Wikipedia.org/Christopher Johnson from Tokyo, Japan
Wiele dobrego i złego dzieje się w łódzkim sporcie

Brawa dla Magdy
W Krakowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski do lat 16 w tenisie ziemnym. Triumfy święcili zawodnicy Łódzkiego Klubu Tenisowego.
14,5-letnia Magda Fręch wygrała zdecydowanie finał gry pojedynczej, pokonując rywalkę Martę Kowalską (KS Grzegórzecki Kraków) 6:3,6:3. W deblu Magda Fręch w parze z Michaliną Jędrzejczak zdobyły srebrny medal (w finale uległy parze Sonia Grzywocz - Patrycja Maślanka 3:6, 6:4, 10:6)
Natomiast druga zawodniczka klubu ŁKT Marysia Robowska w parze z Karolem Dusiem zdobyła brązowy medal w mikście. Zawodnicy ŁKT w tych mistrzostwach uplasowali się na wysokim szóstym miejscu w Polsce.

Skończyli karierą
Niespełna dwudziestoletni zawodnicy klubu Boks Tur - Daniel Leszner i Adam Marchewa - postanowili zakończyć wyczynowe uprawiania boksu. Uznali, że są w życiu ważniejsze sprawy niż sport. Daniel rozpoczął studia na łódzkiej politechnice na kierunku budownictwo. Adam natomiast otrzymał propozycję ciekawej pracy na Zachodzie Europy i również zaprzestał systematycznie trenować.

Grad medali weteranów

Na mistrzostwach Polski weteranów w lekkiej atletyce grad medali wywalczyli reprezentanci Łodzi.
Złote medale zdobyli: w kategorii M 35 Tomaszy Kusyk (AZS) - 100 i 200 m; M 70 Jan Grzelak (AZS) - 200 m i srebro na 300 m ppł; M 75 Feliks Binkowski - 100 m; M 50 Andrzej Sut (ŁKS) - srebrne medale na 100 m ppł i w skoku w dal.
Kobiety: M 55 Barbara Kołaczyńska (AZS) - 1500 m i 5000 m; M 70 Janina Rosińska - 100 m, 200 m i 400 m; Janina Fijałkowska (AZS) - 3000 m chód.