Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sukcesy łódzkich sportów walki

hof
Łódzcy karatecy z medalami
Łódzcy karatecy z medalami archiwum
Bardzo dobrze w zawodach Pucharu Polski karate WKF, które odbyły się w Tczewie, spisali się łodzianie.

Kick boxerzy ŁKS Boks
Pierwsze miejsca zajęli: Paweł Pająk, Szymon Stawiarski, Paweł Sochański, Kamil Nowak, Agnieszka i Dominik Gałązka oraz Kinga Harast (wszyscy Harasuto), Oliwier Pełka, Mateusz Mrowicki, Dorota Banaszczyk oraz drużyna seniorów Olimp, Bogusław Marta oraz drużyna juniorek - Kumade, Michał Król (Champion).
Puchar Polski w klasyfikacji generalnej wywalczyło Harasuto Łódź (drugi rok z rzędu).
Za najlepszą juniorkę młodszą uznano Kingę Harast.
Kolejne sukcesy w mistrzostwach Polski seniorów w kick boxingu semi i light contact wywalczyli zawodnicy ŁKS Łódź Boks. Katarzyna Modrzejewska zwyciężyła w light contact - 60 kg (3 rok z rzędu) i otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki mistrzostw.
Drugie miejsca zajęły: Patrycja Juźwicka (55 kg), Marzena Przydatek (+70 kg), trzecie: Przydatek i dwukrotnie Małgorzata Adamczyk oraz Tomasz Koniarski (94 kg). Dla ostatniej trójki to debiut w seniorskim kick boxingu.