Sukces. Siatkarki ŁKS Commercecon i Grot Budowlani w finale Pucharu Polski!

Siatkarki ŁKS Commercecon i Grot Budowlani pojadą na turniej finałowy Pucharu Polski, który zostanie rozegrany w dniach 10–11 marca w Nysie.

Łodzianki pokonały Developres.

W pierwszym secie było 17:17. Końcówka należała do ŁKS. W drugiej partii rywalki prowadziły 9:3, 17:10, Łodzianki doprowadziły do stanu 21:23, ale przegrały. Końcówka trzeciego wyrównanego seta należała do łodzianek. W czwartym było podobnie.
ŁKS Commercecon - Developres SkyRes Rzeszów 3:1
(25:22, 21:25, 25:20, 25:23)
ŁKS: Kwiatkowska, Bidias, Sielicka, Muhlsteinova, Kowalińska, Efimienko, Strasz (libero)

W pierwszym secie trwała zażarta walka o każdy punkt. Od stanu 15:15 inicjatywę przejęły łodzianki i pewnie wygrały seta. W drugim łodzianki utrzymywały bezpieczną, stale powiększaną przewagę i pewnie wygrały. Bielszczanki nie zmaierzały łatwo się poddać, Walczyły w trzecim secie. Prowadziły 10:8, 19:17, ale ostatnie słowo należało do łodzianek.
Grot Budowlani - BKS Bielsko-Biała 3:0
(25:19, 25:12, 25:23)
Grot Budowlani: Polańska, Kąkolewska, Twardowska, Groblena, Vincourova, Grajber, Witkowska (libero) oraz Cultura

W półfinale ŁKS zagra z PTPS Piła. W drugim półfinale Grot Budowlani zmierzy się z Radomką Radom, która pokonała Chemika Police 3:2!