Sukces piłkarzy Politechniki Łódzkiej

hof
Piłkarska drużyna PŁ
Piłkarska drużyna PŁ archiwum
Bardzo dobrze wypadli piłkarze Politechniki Łódzkiej w futsalowych mistrzostwach Polski.

Drużyna zwyciężyła w zmaganiach uczelni technicznych, a w klasyfikacji ogólnej uplasowała się na piątym miejscu.
W finałowym turnieju rozegranym w Lesznie łodzianie osiągnęli następujące wyniki, w grupie eliminacyjnej z UMK Toruń 4:1, z Krakowską Akademią 2:4. z Politechniką Opolską 5:2. W kolejnych spotkaniach PŁ zremisowała 1:1 z PWSZ Tarnów i 2:2 z Politechniką Białostocką. W meczu o piąte miejsce mistrzostw Polski futsalowcy PŁ pokonali AGH Kraków 4:1.
Barw zespołu Politechniki Łódzkiej bronili: Damian Rzeźniczak, Paweł Mikołajczyk, Damian Szwaj, Rafał Wierucki, Bartłomiej Strzelczyk, Dariusz Kosiński, Robert Oborowski, Jakub Jesionowski, Rafał Kłucjasz, Tomasz Paroń, Krzysztof Nadajczyk, Piotr Gołuch, Marcin Wyrwa, Adrian Ulfik, Ariel Jarosz.
Trenerem zespołu KU AZS PŁ jest Sławomir Ścieszko.