Styczniowa Masa Krytyczna wyruszyła o godz. 18 z pasażu Schillera
Dalsza trasa wiodła ulicami: Sienkiewicza, Nawrot, Przędzalnianą, Tymienieckiego, al. Rydza-Śmigłego, później ponownie ul. Tymienieckiego, dalej Poznańską, Kilińskiego, Zarzewską, Rzgowską, przez plac Niepodległości do ul. Piotrkowskiej i dalej ul. Sieradzką, Wólczańską, Wróblewskiego, al. Politechniki, ul. Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Kościuszki, Zachodnią i Legionów.
Przejazd zakończył się na pl. Wolności.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?