STUDNIÓWKA 2017. Studniówki 2017 ruszyły! Dziś w Łodzi pierwsze studniówki 2017 roku

Magda Jach
STUDNIÓWKA 2017. Uczniowie Technikum nr 19 Łukasz Kasprzak
STUDNIÓWKA 2017 rozpoczęte! W czwartkowy wieczór (5 stycznia) w Łodzi rozpoczął się tegoroczny sezon studniówkowy maturzystów. Na swoich balach jako pierwsi bawić się będą uczniowie ostatnich klas XXVI Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum nr 19.

Licealiści – jak co roku – bal zorganizowali samodzielnie w murach szkoły przy ul. Wileńskiej. W tym roku motywem przewodnim imprezy była... „Zbrodnia na scenie w Moulin Rouge”. Młodzież samodzielnie przygotowała dekoracje w sali gimnastycznej, gdzie ustawiono stoły oraz auli i sceny, gdzie się bawiono. Technicy natomiast wybrali sobie na studniówkę piękne wnętrza Domu Towarzystwa Kredytowego przy ul. Pomorskiej.

Tradycyjnie studniówki zaczęły się od poloneza. Uczniowie wystawili też programy satyryczne, nawiązujące do życia szkoły. Każda dziewczyna musiała mieć oczywiście czerwoną podwiązkę na szczęście, a niektórzy chłopcy włożyli czerwone bokserki... Niektórzy, hołdując przesądom, jakie towarzyszą kolejnym pokoleniom maturzystów, deklarowali, że od studniówki nie będą obcinać włosów. Inni poszli o krok dalej i obiecali nawet się nie... golić!

Kolejne studniówki odbędą się przed feriami albo po nich, czyli dopiero w lutym. Wtedy bawić się będą m.in. uczniowie Gastronomika i XX LO.

WIERSZE, ŻYCZENIA NA DZIEŃ BABCI I DZIADKA
NOWY ROK 2017. HOROSKOP DLA WSZYSTKICH ZNAKÓW. HOROSKOP NA NOWY ROK 2017
Wolne dni w 2017 roku
KOLOROWE GARY RĄBIEŃ [MENU OPINIE] CZY MAGDA GESSLER PRZYZNAŁA REKOMENDACJĘ?
[ZOBACZ FILM Jak pogoda nas czeka w najbliższych dniach (x.news/TVN Meteo Active)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM Jak pogoda nas czeka w najbliższych dniach (x.news/TVN Meteo Active)