STOMIL OLSZTYN - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. Śledź wynik meczu ONLINE 13.03.2021

Dariusz Piekarczyk
Dziś mecz Stomil - ŁKS. Początek spotkania o godzinie 13 w Olsztynie. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tej ciekawej konfrontacji.

STOMIL OLSZTYN - ŁKS RELACJA NA ŻYWO

STOMIL OLSZTYN0
ŁKS ŁÓDŹ2

Strona wymaga odświeżania

KONIEC MECZU 2:0 DLA ŁKS
90+2 - koniec meczu w Nowym Sączu, Sandecja wygrywa 2:1.
89 - sędzia dolicza 3 minuty.
87 - przenieśmy się do Sieradza, bo gra tam wicelider IV ligi. Warta prowadzi z Czarnymi Rząśnia 5:1
86 - ŁKS już tego meczu nie przegra! W Nowym Sączu bez zmian 2:1 dla Sandecji i na dodatek czerwona kartka dla bramkarza gości.
84 - 0:2 - GOOOOOOL!!!! Gol dla ŁKS!!!! Pirulo z bliska wpakował piłkę do siatki Stomilu.
83 - jeśli ŁKS wygra, będzie to fantastyczny trenerski debiut Ireneusza Mamrota, wczesniej bowiem drużyny przez niego prowadzone nie potrafiły wywalczyć w Olsztynie kompletu punktów.
81 - zmiana w ŁKS. Tosik zastępuje na boisku Domingueza
78 - w Nowym Sączu bez zmian, nadal 2:1 dla Sandecji
77 - żółta kartka dla Dankowskiego z ŁKS
77 - zmiana w Stomilu, za Strausa wchodzi Mosakowski.
74 - bez zmiany w Nowym Sączu, gdzie Sandecja sensacyjnie prowadzi z GKS Tychy 2:1, to dobry wynik dla ŁKS.
73 - zmiana w Stomilu, za byłego ełkaesiaka Łuczaka wchodzi Szramka i od razu ogląda żółtą kartkę.
68 - koniec meczu w Gdyni, Arka przegrywa z Górnikiem Łęczna 0:2.
67 - 0:1 gooooool!!!! Dla ŁKS! To Ricardinho kilka minut po wejściu na bopisko pokonuje bramkarza Stomilu. Znowu wejście smoka!
64 - z boiska schodzi Janczukowicz, a jego miejsce zajmuje Gryszkiewicz
60 - zmiana w ŁKS, z boiska schodzi Rygaard, wchdzi Ricardinho.
60 - zmiana wyniku w Sieradzu. Bartosz Wuszt
59 - zmiana w Stomilu, boisko opuszcza Spychała, a pojawia się Tecław.
47 - mamy już drugą połowę. Zmiana w Stomilu, z boiska zszedł van Huffel, a jego miejsce zajął Sierant.
Zmiana wyniku w Gdyni. Arka przegrywa z Górnikiem Łęczna 0:1. W Gdyni Arka przegrywa już 0:2, a w Nowym Sączu Sandecja sensacyjnie prowadzi z GKS Tychy 2:1.
Zmiana wyniku w Nowym Sączu, gdzie jest 1:1
W Sieradzu tymczasem 5:0, ponownie Marcin Kobierski.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
45 - sędzia doliczył 3 minuty, nadal 0:0
41 - żółta kartka dla Rozwandwicza
41 - zmiana wyniku w Sieradzu, Warta prowadzi z Czarnymi już 4:0. Gola strzelił Marcin Kobierski, to jego druga bramka w tym spotkaniu.
41 - rzut rożny dla gości
40 - do przerwy wynik raczej się nie zmieni, wygląda tak jakby oba zespoły czekały na koniec pierwszej połowy.
35 - rzut rożny dla łodzian
34 - nadal 0:0
28 - zmiana wyniku w Sieradzu, gdzie wicelider IV ligi Warta prowadzi z Czarnymi Rząśnia już 3:0. Gole strzelili Adam Patora (były piłkarz ŁKS) oraz Łukasz Chojecki.
26 - zmiana wyniku w Nowym Sączu, gdzie Sandecja niespodziewanie prowadzi z GKS Tychy 1:0.
25 - Rygaard bezpośrednio z rzutu wolnego trafia w słupek bramki gospodarzy, jaka szkoda, ze nie ma gola.
24 - Czerwona kartka dla Bucholca ze Stomilu, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycje Janczukowicza.
23 - kontra Stomilu, ale Malarz lepszy od Hinokio.
20 - znakomita sytuacja ŁKS, ale Sekulski bodajże z 10 metrów trafił wprost w bramkarza Skibę
18 - blisko, blisko gola Stomil, piłka po strzale Japończyka Hinokio minimalnie minęła słupek bramki ŁKS
18 - trwa też mecz IV ligi w Sieradzu. Warta, która jest wiceliderem tabeli prowadzi z Czarnymi Rząśnia 1:0 po golu legendy tego klubu Marcina Kobierskiego.
14 - rzut wolny dla ŁKS po faulu na Pirulo.
13 - w Stomilu grał były ełkeasiak Wojciech Łuczak.
12 - po początkowej dominacji Stomilu spotkanie się wyrównało.
10 - w Gdyni prawie pół godziny gry, Arka nadal remisuje z Górnikiem Łęczna 0:0, od 13:00 grają też w Nowym Sączu. Sandecja remisuje na razie bezbramkowo z GKS Tychy.
8 - Carolina strzela z dystansu, ale Malarz łapie piłkę
6 - kontra łodzian, w polu karnym Stomilu pada Łuczak, ale sędzia nie reaguje
6 - ŁKS zamknięty we własnym polu karnym przez Stomil
5 - przycisnęli gospodarze, którzy będą mieli rzut rożny.
4 - początek meczu należy do Stomilu, który przycisnął łodzian.
2 - gole dla rezerw w meczu z Jutrzenką strzelali: Aleksander Ślęzak, Maciej Radaszkiewicz, Oskar Koprowski, Artur Sójka oraz Dariusz Gmosiński.
1 - mecz się rozpoczął, liczymy na 3 punkty ŁKS.
12:53 - skończył się mecz rezerw, które pokonały Jutrzenkę Drzewce aż 5:0.
12:48 - mecz sędziuje Konrad Kiełczewski.
12:46:**Stomil: Skiba – Bucholc, Remisz, Byrtek, Carolina, Straus – Spychała, Łuczak, van Huffel, Hinokio – Szczutowski. Rezerwa: **Leszczyński, Mosakowski, Szabaciuk, Tecław, Sierant, Szramka, Ogrodowski. Trener: Adam Majewski.

ŁKS: Malarz – Sobociński, Klimczak, Dąbrowski, Rygaard, Dankowski, Dominguez, Pirulo, Sekulski, Rozwandowicz, Janczukowicz. Rezerwa: Arndt, Garcia, Wolski, Nawotka, Gryszkiewicz, Mendes, Tosik, Sajdak, Srnić. Trener: Ireneusz Mamrot.
12:46 - mamy składy meczowe.
12:45 - od 12:40 grają w Gdyni, gdzie Arka mierzy się z Górnikiem Łęczna.
12:30 - od 11:00 rezerwy ŁKS, które są liderem IV ligi grają pierwszy wiosenny mecz z Jutrzenką Drzewce. Jest około 70 minuty i gospodarze prowadzą 3:0. O 13:00 swój mecz rozpocznie wicelider IV ligi Warta Sieradz. Drużyna trenera Piotra Morawskiego zmierzy się na stadionie MOSiR z Czarnymi Rząśnia.
12:29 - w rundzie jesiennej łodzianie wygrali na swoim boisku ze Stomilem aż 3:0. Za to prowadzone przez trenera Ireneusza Mamrota drużyny ani raz nie zwyciężyły w Olsztynie.
Przypominamy mecz rozpoczyna się o 13.
Witam. Jeszcze około 40 minut do meczu w Olsztynie. Będzie to debiut trenera ŁKS Ireneusza Mamrota.

Godz. 10:50 - Trener Stomilu Adam Majewski stawia sprawę jasno. W spotkaniu z łodzianami jego team walczy o trzy punkty. Nie wystąpi Mateusz Skrzypczak, który w Opolu został ukarany czwartą w tym sezonie żółtą kartką (a potem jeszcze jedną, w konsekwencji więc i kartką czerwoną).

Godz. 10:30 - Dziś piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają kolejny mecz o mistrzostwo I ligi. Tym razem udali się aż do Olsztyna. Początek spotkania o godzinie 13. Poniżej aktualna tabela I ligi

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0