Stomil - ŁKS 2:2. Łodzianie nie utrzymali prowadzenia, do zwycięstwa zabrało trzech minut!

28-07-2018 lodz . mecz lks lodz gks katowice 0-1fot. grzegorz galasinskidziennik lodzki/polska press *** local caption *** mecz pilka nozna lks gks katowice Dziennik Lodzki
Piłkarze ŁKS w spotkaniu 21. kolejki pierwszej ligi zremisowali w Olsztynie ze Stomilem 2:2. Gospodarze doprowadzili do remisu w 87 minucie.

Wielka szkoda, że łodzianom nie udało się wywalczyć trzech punktów. Stomil ofiarnie walczył o remis i dopiął celu, a łodzianie końcówce spotkania wypuścili zwycięstwo z rąkm

ŁKS Łódź nie przegrał po raz trzynasty z rzędu, dzięki czemu jest wysoko w tabeli pierwszej ligi. Podopieczni i trenera Kazimierza Moskala są w doskonałej sytuacji przed drugą częścią sezonu. Ektsraklasa dla Łodzi jest bardzo realna.

Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź 2:2 (1:1)
0:1 - Wojciech Łuczak (17),1:1 - Lukas Kuban (25), 1:2 - Maciej Wolski (49), 2:2 - Tomasz Zając (87)

Stomil: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, ukasz Sołowiej, Tomasz Wełnicki, Remigiusz Szywacz (65,. Tomasz Zając) - Lukas Kuban, Miłosz Trojak, Paweł Głowacki (73, Marcin Stromecki), Dominik Kun, Wołodymyr Tanczyk - Michał Góral (57, Rafał Śledź).

ŁKS: Michał Kołba - Artur Bogusz, Kamil Juraszek, Jan Sobociński, Kamil Rozmus - Daniel Ramirez (85, Piotr Pyrdoł), Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Piątek, Maciej Wolski, Wojciech Łuczak - Rafał Kujawa (76, Jewgen Radionow).