STAL STALOWA WOLA VS. WIDZEW NA ŻYWO 26.10.2019. Sprawdź wynik meczu Stal Widzew LIVE, śledź relację na żywo

(bart, ww)
Dziś piłkarze Widzewa o godz. 14. zagrają mecz wyjazdowy ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Boguchwale. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego meczu.

STAL - WIDZEW RELACJA NA ŻYWO 26.10.2019

strona wymaga odświeżania

STAL STALOWA WOLA0
WIDZEW ŁÓDŹ1

KONIEC MECZU - Widzew wygrywa w Boguchwale ze Stalą Stalowa Wola 1:0 po bramce zmiennika Rałała Wolsztyńskiego. Równie dobrze ten mecz mógł się zakończyć odwrotnym rezultatem. Łodzianom szło bowiem niezwykle ciężko i gospodarze także mieli klarowne okazje. Najważniejszy jest jednak wynik. Dziękujemy za relację.
90+4 min - Żółta kartka dla Przemysława Stelmacha.
90+2 min - Zjawiński główkuje obok słupka.
90+1 min - Zmiana w Widzewie. Marcel Pięczek zastępuje Gutowskiego.
90+1 min - Kolejna okazja dla Stali. Jopek zgrywa piłkę głową do Witasika, ale ten uderza nad poprzeczką.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o conajmniej trzy minuty.
88 min - GOOOLLL!!!!. Widzew prowadzi 1:0. Z rogu z lewej strony centruje Mandiandu, główkuje Tanżyna, bramkarz odbija piłkę przed siebie, co wykorzystuje Wolsztyński, omal nie rozrywając siatki. 0:1.
85 min - Niedokładne wybicie piłki przez Pawłowskiego.
85 min - Seria rogów Widzewa.
82 min - Zmiana w Widzewie. Rafał Wolsztyński zastępuje Kitę.
81 min - Zjawiński wpada w pole karne i silnie uderza. Ale Pawłowski z zimną krwią łapie piłkę.
80 min - Zmiana w Widzewie. Adam Radwański zastępuje Możdżenia.
79 min - Zmiana w Stali. Filip Wójcik za Płonkę.
77 min - Poczobut traci piłkę, w efekcie niecelnie strzela Dadok.
75 min - Żółta kartka dla Kordasa za przerwanie akcji rywala.
73 min - Przytomne podanie Robaka do Kity. Napastnik łodzian błyskawicznie strzela, choć powinien raczej popędzić w stronę bramki Stali.
71 min - Kapitalne uderzenie Kity. Ale minimalnie niecelne.
69 min - Gutowski podaje do Kity, ten szybko odwraca się w polu karnym i uderza. Niecelnie.
66 min - Zmiana w Widzewie. Christopher Mandiangu zastępuje Daniela Mąkę.
66 min - Stal znów miała wyśmienitą okazję. Z bliska niecelnie główkował jednak niepilnowany Michał Płonka.
65 min - Tanżyna w dosłownie chwili wybija futbolówkę na róg
64 min - Dwie zmiany w Stali. Schodzą Fidziukiewicz i Ciepiela, wchodzą Łukasz Zjawiński i Szymon Jopek.
63 min - Fani Stali odpalają race.
61 min - Zablokowane uderzenie Mąki.
60 min - Żółta kartka dla Ciepieli.
59 min - Po podaniu Gutowskiego Możdżeń strzela niecelnie.
58 min - Rudol ładnie zatrzymuje wślizgiem Michała Fidziukiewicza.
58 min - Pawłowski pewnie interweniuje po wolny, gospodarzy.
57 min - Faul Tanżyny na Dadoku.
55 min - Zderzenie w polu karnym Kity i Kalinowskiego.
54 min - Groźny centro-strzał Ciepieli. Na szczęście piłka mija słupek.
53 min - Po faulu na Mące, z wolnego z dystansu strzela sam poszkodowany.
51 min - Bardzo niecelne uderzernie Możdżenia z około szesnastu metrów.
51 min - Indywidualna akcja Robaka. Kapitan gości wpada w pole karne, mija obrońcę i strzela mocno w tzw. krótki róg. Golkiper wybija jednak piłkę poza boisko.
50 min - Mąka ładnie podaje do Kity, ale strzał napastnika jest zablokowany.
49 min - Na murawie dzieje się niewiele.
46 min - Pawłowski naprawia błąd Turzynieckiego.
46 min - Początek drugiej połowy meczu. Obie drużyny bez zmian.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Stal Stalowa Wola remisuje w Boguchwale z Widzewem 0:0. To gospodarze trafili w słupek. Niby Widzew miał inicjatywę, jednak niewiele z tego wynika. Oby lepiej było po przerwie. Zapraszamy na relację za kilkanaście minut.
45 min - Sędzia dolicza do pierwszej połowy przynajmniej minutę.
44 min - Tanżyna sprytnie próbuje podać do Kity.
43 min - Robak ładnie podaje do Gutowskiego w ,,szesnastce" gospodarzy, jednak pomocnik Widzewa tego nie wykorzystuje.
40 min- Efektowny, kilkudziesięciometrowy rajd Kity.
39 min[/b ]- Złe wybicie Turzynieckiego i Bartłomiej Poczobut musi naprawiać jego błąd. Róg dla Stali.
[b]37 min
- Mocno przekombinowany wolny widzewiaków.
37 min - Kita ponownie faulowany.
35 min - Po wolnym Mąki piłka spada przed pole karne, próba strzału Gutowskiego.
35 min - Żółta kartka dla Sobotki za faul na Kicie.
33 min - Mateusz Możdzeń faulowany w środku pola.
32 min - Niecelne uderzenie Mąki z dystansu.
32 min - Gutowski podaje do Kordasa, a ten zbyt mocno dośrodkowuje.
30 min - Witasik w ostatniej chwili blokuje uderzenie rozpędzającego się Gutowskiego.
27 min - Po nieporozumieniu Piotra Witasika z Krystianem Kalinowskim róg dla Widzewa.
26 min - Mroziński nieprzepisowo zatrzymuje Kitę.
25 min - Gutowski zbyt mocno podaje do Kornela Kordasa.
22 min - Faulowany Bartosz Sobotka z boku pola karnego. Ale nic nie wynika z wolnego.
21 min - Żółta kartka dla Kity za faul. Tym razem sędzia się nie zawahał. Ale zabrakło mo konsekwencji.
19 min - Bartłomiej Ciepiela ostro fauluje Tanżyne. Nie ogląda nawet żółtej kartki, a znamy takich arbitrów, którzy ukaraliby go nawet czerwoną.
16 min - Stal mogła objąć prowadzenie. Ale ekswidzewiak Piotr Mroziński trafia w słupek, a potem jeden z widzewiaków (Daneil Tanżyna) wybija piłkę z pola karnego.
14 min - Złe podanie Gutowskiego do Kity.
12 min - Robak faulowany w w środku pola.
11 min - Nieporozumienie defensorów Stali. Ale Kita nie zdołał opanować futbolówki. Tylko róg.
10 min - Koronkowa akcja widzewiaków. Ale po podaniu Robaka żle zagrywa Konrad Gutowski.
9 min - Interweniuje Wojciech Pawłowski.
6 min - Kontra gości, ale Przemysław Kita podaje niedokładnie.
6 min - Akcja lewą stroną Roberta Dadoka.
4 min - Aktywny Mąka ładnie podaje do Turzynieckiego, a ten centruje w pole karne. Bez efektu.
1 min - Centra Robaka, ale Daniel Mąka nie sięga piłki w polu karnym.
POCZĄTEK MECZU - Pierwszy gwizdek sędziego. Początek meczu Stali z Widzewem.

Godz. 14:01 - Kapitanami są dziś Bartosz Sobotka i Marcin Robak.

Godz. 14:00 - Zespoły już na murawie. Gospodarze na zielono-czarno, goście na czerwono.

Godz. 13:59 - Teoretycznie Widzew może dziś zostać nawet liderem tabeli. Musiałby wygrać, a Górnik Łęczna nie pokonać u siebie Skry Częstochowa.

Godz. 13:56 - Ostrzeżeniem dla Widzewa są z całą pewmnością wyniki starć ze Stalą z sezonu 2018/2019. W Boguchwale Stal zwyciężyła wówczas 3:0, zaś w Łodzi padł bezbramkowy remis.

Godz. 13:47 - W wyjściowej jedenastce łodzian nastapiły więc dwie zmiany. Turzyniecki zastąpił Kosakiewicza, natomiast za Sebastiana Zielenieckiego zagra Sebastian Rudol.

Godz. 13:42 - Skład Stali:Kalinowski – Waszkiewicz, Kiercz, Witasik, Sobotka – Ciepiela, Mroziński, Stelmach, Płonka, Dadok – Fidziukiewicz.
Rezerwowi: Siudak. Śpiewak, Szifer, Pietras, Wójcik, Mistrzyk, Jopek, Zjawiński.

Godz. 13:10 - Skład Widzewa: Pawłowski - Turzyniecki, Rudol, Tanżyna, Kordas - Mąka, Możdżeń, Poczobut, Gutowski - Kita, Robak.
Rezerwowi: Wolański, Zieleniecki, Pięczek, Zejdler, Gąsior, Radwański, Ameyaw, Mandianu, Wolsztyński.

Godz. 12:40 - Łódzka drużyna wyjechała na Podkarpacie już po piątkowych zajęciach. Zawodnicy przystąpią do meczu wypoczęci i nie będą mogli tłumaczyć się zmęczeniem.

Stal - Widzew na żywo: Godz. 12:30 - na boisku nie zobaczymy jutro Łukasza Kosakiewicza, który będzie musiał odpocząć za nadmiar żółtych kartek w jesiennych spotkaniach drugiej ligi. Wszystko wskazuje na to, że jego miejsce w wyjściowej jedenastce zajmie Łukasz Turzyniecki.