STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ relacja na żywo STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ relacja na żywo
Widzew wygrywa pewnie ze Stalą Głowno 0:5.

STRONA WYMAGA ODŚWIEŻANIA [WCIŚNIJ F5]

STAL GŁOWNO - RTS WIDZEW ŁÓDŹ [0:5]

KONIEC MECZU!
Widzew bez problemów pokonuje Stal Głowno strzelając 5 bramek. To jedenaste zwycięstwo łódzkiej drużyny. Brawo. Widzew wciąż liderem bez względu na wynik innych meczów. Dziękujemy za uwagę!

91' Tomasz Florczak ładnie strzela ale tuż nad poprzeczką.
90' I teraz błąd Czapli i musiał uciec się do faulu i zatrzymać wychodzącego sam na sam piłkarza gospodarzy. Rzut wolny dla Stali
88' Kaczyński teraz minął 3 zawodników i uderza. Niecelnie. Dostał jedna burę od Adriana Budki, który był w lepszej sytuacji. Takie piłki powinno się dogrywać.
87' Teraz Budka ruszył do prostopadłego podania ale nie udało mu się minąć piłkarza Stali.
85' Widzew spokojnie w środku pola.
84' Próba Stali ale Sokołowicz szybszy. Spokój i łodzianie od bramki.
82' Sędzia przerywa mecz. Urazu po dośrodkowaniu Widzewa w pole karne gospodarzy zderzył się z bramkarzem. Za chwilę łodzianie wznowią grę.
80' Budka wbiega w pole karne ale na spalonym. Skrzydłowy Widzewa zdecydowanie za szybki jest dla obrońców Stali.
80' Łodzianie długo przy piłce. Budka mobilizuje do szybszej gry.
78' Gromek dostaje żółtą kartkę za zbyt wolne opuszczanie murawy. Niepotrzebne upomnienie.
77' Zmiana w zespole Widzewa. Krzysztof Możdżonek wchodzi. Schodzi Bartek Gromek.
76' Adrian Budka dośrodkowuje ale piłkarze gospodarzy wybijają.
KIBICE ZNAKOMICIE DOPINGUJĄ. 12 ZAWODNIK JEST NA BOISKU!
74' Rzut wolny na faulu na Tladze. Żółta kartka dla piłkarza Stali.

72' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL
Tym razem znakomicie wyszedł Budka prawą stronę i idealnie dograł do Patryja Strusa który tylko musiał dołożyć nogę i umieścić piłke w śiatce. Brawo. Kibice chcą więcej. Czekamy.

70' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL
Kolejna bramka Michała Czaplarskiego. I znów znakomite dośrodkowanie Zawodzińskiego i znakomicie na pierwszy słupek wyszedł Czapla wyprzedzając obrońców i umieścił piłkę w bramce strzelając na długi słupek. Bramkarz Stali odporwadził tylko piłkę wzrokiem.

69' Rzut rożny dla Widzewa. Kaczyński za Kowalczyka
67' Znakomicie Adrian Budka przedryblował, zakończył swą akcję dośrodkowaniem, do piłki dopadł Bończak ale niestety uderzył niecelnie.
66' Teraz przez moment pokazał swoje nieprzeciętne umiejętności Adrian Budka. Gdy ten zawodnik pojawia się na boisku widać jakość w grze. Adrian wprowadził spokój, często wychodzi do podań i jest bardzo aktywny.
65' Teraz Widzew już ze spokojem. Stal już pogodzona że nie wygra tego meczu, o remisie też nie ma co marzyć ale brawo dla gospodarzy za ambicję i chęć walki.
63' Teraz znów Zawodziński strzela, mało brakowało. Ten chłopak dziś zasłużył na gola.
61' Trener płuska daje odpocząć Okachiemu. Za niego wchodzi Bończak.
59' Zawodziński znakomicie teraz przymierzył ale tylko w słupek. Patrząc na tego zawodnika możemy być spokojni o rozgrywającego na trzecią ligę. Gra znakomicie, dużo widzi i jest liderem środka pola. Jak to mówią dzieli i rządzi.
58' Bartos schodzi a wchodzi witamy brawami ADRIAN BUDKA
57' Kibice już mogą byc spokojni. Czekamy na więcej bramek. Widzew jednak nie zawiódł. Gramy dalej.

55' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL
Michał Czaplarski strzelce gola! Znów znakomite dośrodkowanie Zawodzińskiego z rzutu rożnego a tam Czapla dopełnia formalności.

54' Zmiana w drużynie Stali.
53' Kibice w euforii odpalają race! Widzew wciąż w natarciu.

51' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL
Celnie dośrodkowuuje jak zwykle z rogu Zawodziński i wchodzący z boku Tlaga uderza trudną piłkę i mamy drugą bramkę dla Widzewa!

50' Strzał Rodaka paruje na róg bramkarz Stali.
48' Bartos faulowany. Od rzutu wolnego łodzianie. Piłka jednak na naszej połowie. Więc spokojnie rozpoczyna Widzew atakiem pozycyjnym.
48' Rzut rożny dla łodzian. Zawodziński ale Chrobak łapie piłkę i Stal od bramki.
47' Obie ekipy nie dokonały żadnych zmian. Trwa walka w środku pola.
46' Od środka rozpoczęli piłkarze Widzewa. Soneczko wyszło. Zaczynamy

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
Kibice Widzewa znów pokazują się z jak najlepszej strony. Doping nie ustawał przez całe 45 min. Brawo

45' W końcówce Widzewiacy przyspieszyli. Gospodarze mają problemy z utrzymaniem się przy piłce, ostry pressing Widzewa.

44' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL
Kowalczy wbiegł z piłką w pole karne , piłka odbiła się o słupek a Kamil Bartos bez problemu dobił i bramka dla Widzewa.

43' Widzew strzala bramkę ale jest spalony! Okachi uderzył i znów niecelnie ale bramkarz gospodarzy wypluł piłkę i z pozycji spalonej Kowalczyk dobija.
42' Tlaga znakomicie z prawej strony dograł do Okachiego a ten z półobrotu źle trafia w piłkę. Widzew z autu
39' Teraz gra łodzian przypomina bicie głową w mur. Za często grają górą. Ostatnie podanie powinno być po ziemi i dokładne. Czas mija a wciąż 0:0. Niespodzianka póki co.
37' Pierwsza kartka dla gospodarzy. Rzut wolny dla Widzewa.
37' Widzew zepchnął rywala na ich połowę. Miejmy nadzieję że to pierwsze oznaki zmęczenia piłkarzy Stali. Strus ponownie spalił pozycję. Próbują, może któraś z piłek wkońcu dojdzie i otworzymy worek z bramkami.
35' Teraz Strus przewraca się w polu karnym, kibice domagają się karnego ale chyba nic nie było, zresztą sędzia pozostaje niewzruszony.
34' Kapitan drużyny Widzewa Michał Czaplarski istro faulowany. Rzut wolny na połowie WIdzewa
32' Widzew wciąż remisuje z ostatnią drużyną w tabeli. Panowie czas coś strzelić.
30' Teraz Gromek zagrywał i mało brakowałoo a piłkę dostałby Strus. Widzew powoli zaznacza swoją przewagę. Ale trzeba być czujnym. Stal jest też groźna
29' Zawodziński z rzutu wolnego ale piłkarze Stali wybijają. Teraz kontra Stali.
27' Powinno byc teraz 0:1 dla Widzewa! Znakomitym podaniem obsłużył Gromka Zawodziński a ten chyba próbował lobować ale niecelnie. Takie akcje trzeba wykorzystywać! Wciąż 0:0. Niestety
26' I znów Bartos, bardzo aktywny na skrzydle, podaje do Kowalczyka, ale ten nie daje rady dojść do piłki, szybkość i gibkość to nie są jego mocne strony.
25' Teraz Widzewiacy próbują skrzydłami, ale dośrodkowania nie docierają do adresatów. Wciąż wszystko za wolno.
22' Teraz mało brakowało a Stal objęłaby prowdzenie. No panowie, trzeba zacząć biegać, mecz sam się nie wygra. Piłka po strzale głową minęła słupek bramki Sokołowicza dosłownie o centymetry.
21' Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie ale Sokołowicz na posterunku. Widzew rozpoczyna atak.
20' Teraz znakomicie Bartos ze skrzydła, wbiegł na wysokość pola karnego i wystarczyło dograć do wbiegającego Zawodzińskiego, ale niestety zrobił to nieudolnie. Szkoda.
17' Nudniejszy fragment gry ze strony Widzewiaków. Wciąż gospodarze sprawiają sporo problemów.
15' Póki co piłkarze Stali Głowno jadą na ambicji, widać że starają się grać szybko i dużym pressingiem. Widzew jakby przyczajony w tym fragmencie, czeka na kontrę.
12' Widzew częściej przy piłce, ale jakby teraz Stal też uwierzyła że może coś zdziałać. Widzew znów musi usiaść na rywalu jak w pierwszych minutach.
10' Teraz znakomicie pokazał się ostoja łódzkiej defensywy Michał Czaplarski, wspaniałym wślizgiem zatrzymuje atak napastnika gospodarzy. Brawo Czapla.
9' Było groźnie pod bramką Stali. Z rzutu rożnego Zawodziński ładnie dokręcił na piąty metr, ale bramkarz gospodarzy z trudem łapie.
7' Zawodziński próbował dośrodkowania ale obrona Stali wybija. Widzew teraz przycisnął gospodarzy. Takiego tempa raczej długo nie wytrzymają.
6' Rzut wolny dla Widzewa będzie szansa.
4' Strus uderza zza pola karnego ale nie celnie. Gospodarze grają dosyć wysoko. Będą szanse na kontry dla Widzewa.
2' Pierwszy strzał Widzewiaków, ale bramkarz gospodarzy na posterunku. Widać że mimo iż łodzianie grają z ostanią drużyną w tabeli nie zamierzają przejść obok meczu. Widać u nich determinację.
1' Gwizdek i zaczęłi. Do boju RTS!
Na trybunach widocznie jest obecny Andrzej Michalczuk, który teraz zebrał brawa od kibiców Widzewa.
Gospodarze w żółto niebieskich strojach, natomiast RTS Widzew Łódź na czerwono.
Piłkarze już na boisku. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.
Oba zespoły juz w szatni. Za chwilę razem z sędziami wyjdą na murawę.
Piłkarze za chwilę zejdą do szatni. Widzew kończy rogrzewkę.
Adrian Budka na rezerwie. Kamil Tlaga w pierwszym składzie.
SKŁADY:
Widzew: Sokołowicz – Tlaga, Czaplarski, Bargieł, Gromek – Bartos, Rodak, Okachi, Strus – Zawodziński – Kowalczyk

Rezerwowi: Choroś – Puchalski, Bończak, Budka, Możdżonek, Kaczyński, Bondara

Dziś piłkarze Stali Głowno rozegrają mecz z liderem rozgrywek IV ligi, zespołem, który jest legendą polskiej piłki. Drużyną, która po raz ostatni grała w lidze mistrzów oraz mająca na swoim koncie wiele sukcesów krajowych jak i na arenie międzynarodowej. To bezwątpienia dla gospodarzy duże wydarzenie, jak wiadomo w Głownie jest wielu kibiców Widzewa.

STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ [RELACJA NA ŻYWO]

Widzew jest na fali, wygrał ostatnie 10 spotkań, w ostatnich meczach wręcz demolował rywali, także tych z górnej części tabeli. Dziś nie może być inaczej, dla łodzian liczy się tylko zwycięstwo. Tym bardziej, że grają z drużyną, która okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Stal - Widzew [zapraszamy na relację od 16.50]

Zespół z Głowna w tej rundzie wygrał tylko raz. Jest głównym kandydatem do spadku z ligii. Widzew ma obowiązek zwyciężać, awans do IV ligi to minimum planu na najbliższe lata. Już niedługo zagrają na nowym stadionie, miejmy nadzieję że wspólnie ze wspaniałymi kibicami Widzew szybko powróci do elity polskiej piłki.

STAL GŁOWNO - WIDZEW ŁÓDŹ 14.05.2016

Łodzianie zagraja bez Kamila Bartosiewicza, który doznał poważnej kontuzji. Szkoda bo Kamil był wyróżniającym się zawodnikiem w tej rundzie. Na szczęście dla trenera Płuski do dyspozycji są już Adrian Budka oraz Kamil Tlaga. Tych dwóch zawodników spokojnie może uzupełnić lukę po kontuzjowanym pomocniku. Być może od początku zobaczymy Sebastiana Kaczyńskiego, który pokazuje że jest w formie, strzelając bramkę prawie w każdym meczu. Naszym zdaniem powinien dostać szansę gry od początku, ale jak wiadomo ostatnie słowo należy do trenera.

Stal vs Widzew relacja live internet

Mecz Stal – Widzew rozpocznie się o godzinie 17:00. Na trybunach pewnie pojawi się sporo kibiców Widzewa. To już tradycja, że gdzie pojedzie łódzka drużyna prawie zawsze czuje się jakby grała u siebie. To pokazuje jak dużo kiboców posiada klub z al. Piłsudskiego.