Spotkanie piłkarzy Widzewa z Elaną Toruń zostanie jednak rozegrane 23 marca o godz. 19.10

  • Express Ilustrowany

BART

W odpowiedzi na liczne prośby kibiców i po konsultacji ze sztabem szkoleniowym, zarząd Widzewa postanowił, by mecz 25. kolejki piłkarskiej drugiej ligi między łodzianami a Elaną Toruń odbył się 23 marca (sobota, godz. 19:10), czyli zgodnie z pierwotnym terminem.
Ostatecznie Widzew podejmie Elanę 23 marca o 19.10
 grzegorz gałasiński

W czwartek działacze klubu z al. Piłsudskiego poinformowali, że ze względu na powołania do reprezentacji młodzieżowych dla dwóch zawodników Widzewa (Marcela Pięczka oraz Konrada Gutowskiego) klub zwrócił się do PZPN o przełożenie terminu meczu z Elaną

Ostatecznie w Widzewie dali się jednak przekonać apelom fanów zarówno gospodarzy, którzy m. in. specjalnie na to starcie zarezerwowali loty i hotele, jak i sympatykom zaprzyjaźnionej Elany (zorganizowali specjalny transport).

W więc Widzew - Elana 23 marca (sobota, 19.10).

Wideo

polecane: Flesz: Więzienie za przekręcanie liczników

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.03.2019, 11:49

Jak zwykle, o meczu przyjaźni Widzewa z Elaną najwięcej do powiedzenia mają frustraci z kałesu...

16.03.2019, 10:52

http://www.mkpborutazgierz.pl/index.php/o-klubie/aktualnosci/131-runde-wiosenna-boruta-rozpoczyna-w-sobote-o-15

15.03.2019, 23:18

Czy ty coś znaczysz w tym klubie prezesie Kaczorowski ? A może "kibice" wiążą ci krawat? Żenada !

15.03.2019, 18:55

jedno czego prawie jestem pewny to to że nie awansuje Elana .Awansuje Radomiak,Widzew i ktoś z dwójki Łęczna Bełchatów .Elana zaraz zacznie puchnąć i spadać w tabeli po primo nie mają oświetlenia a Toruń do bogatych miast nie należy .Mają tam żużel i to się liczy.sama Elana to nie jest za bogaty klub

15.03.2019, 18:11

Ostry penisie pewnie PZPN nie wyraził zgody na przełożenie meczu ale wstydzew "idąc za kibicami" ,którzy zarezerwowali loty i hotele" został przy pierwotnym terminie.
hofman czy ty naprawdę wiesz co piszesz.skonsultuj się psychiatrycznie....

15.03.2019, 17:44

W sobotę miał być i będzie,a białe pały podchwyciły temat i teraz mogą się produkować tępe pipy !

15.03.2019, 17:38

Do tych płaczków z ewidzew mroczek coś wymyślił ale w klubie rządzą miski a dla nie zorientowanych płacz.

15.03.2019, 17:34

ale jak to przecież kibicowi Widzew nie przeszkadza podobno kiedy grają i o której ????? dla nich nie ma znaczenia czy niedziela czy środa czy 13 godz czy 14 czy 16 u nich i tak będzie podobno komplet haha poczekamy zobaczymy jak do ekstraklasy awansujecie i będziecie grać jak wszyscy odpiatku do poniedziałku o różnych godzinach i wtedy porównywać się do nich frekwencja zacznijcie a nie teraz grając w soboty wieczorem w najdogodniejszym dniu meczowym dla kibica

15.03.2019, 17:22

To ale bym się śmiał jakby teraz na Resovii jakiś młodzieżowiec kontuzję złapał albo czerwona .Chyba by sobie Mroczek nie darował tego a za tydzień bez kolejnych dwóch

15.03.2019, 17:21

specjalny transport ? Chyba nie macie na myśli pociągu specjalnego bo na Elane to 1,5 tys kibiców przychodzi u siebie .Pociąg specyjalny na 500 osób jak uzbierają to przesada chyba że z Ruchem i Kaliszem przyjadą to może z 800 uzbierają

15.03.2019, 17:07

jestem ciekawy kto odpowie za ewentualne jakieś zamieszki na mieście jak kibice Widzewa i Elany wyjdą po meczu na miasto i spotkają kolejne tysiące ludzi co wyjdą z KSW w Atlas Arenie

15.03.2019, 17:04

loty hotele sobie zarezerwowali ??? ilu takich było 10 czy 20 czy 30 ???????? Swoją drogą jak Łodzianie z zagranicy sobie hotele mogą zmawiać jakby u rodziny nie mogli zamieszkać :) Mroczkowski miał swoją wizję na ten mecz ale kibole mają inną i zarząd musiał się ugiąć i przekonać trenera

15.03.2019, 16:57

buhahahahaha hahahahahaha ale wstyd dla zarządu i trenera .widać kto tam cały czas decyduje kto może grać i powinien zamiast tych nieobecnych .Smuda i inni wcześniej się postawił i ich już nie ma

15.03.2019, 16:55

pisałem wczoraj że kibole zrobią tak żeby z Elana grać w Sobotę . I już w klubie zmiękli jeszcze coś tam probówki wczoraj ściemniać że na Niedzielę dzień później przełożą nie na środę a już dzisiaj jednak prawie napewno zagrają w Sobotę jak planowano hahahahahahahah Mroczek już nie ma za dużo do powiedzenia że dwóch młodzieżowców zabraknie kibole wiedz lepiej kto może zagrać na ich miejsce hahaha

15.03.2019, 16:50

Kibice ośmieszyli zarówno trenera, jak i zarząd.

15.03.2019, 16:49

Witam Wszystkich miłych Panów, Mam na imie Monika i mam 22 lata :). Napisz do mnie na http://randkierodate.pl/profilMonika jeśli jesteś koneserem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą...