Sport w Łodzi. Prezesi Tomasz Salski i Hubert Hoffman zasłużyli na honory w Łodzi

hof
Regulamin Honorowego Obywatelstwa Miasta Łodzi mówi, że to szczególne wyróżnienie za godną najwyższego uznania działalność na rzecz miasta we wszystkich dziedzinach życia społecznego! Na pewno kryteria te spełniają prezes piłkarskiej spółki ŁKS Tomasz Salski i prezes siatkarskiej spółki ŁKS Commercecon - Hubert Hoffman. To dzięki ich pieniądzom i zaangażowaniu znów o sportowej Łodzi mówi się w samych superlatywach! Pewnie przyznają to nawet ich oponenci. ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH

Tokio Raport - rozmowa z Lucyną Kornobys

Wideo

Komentarze 50

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-01T21:58:52 02:00, RTS1910:

Zawsze gdy mam zły humor a te smietankowe lodziki prują sie ze cos tu rządzą ze najlepsi ze rodowici ze wiecej sukcesow ze prezesi z olx ze kurnik TO ZAWSZE WCHODZE NA STATYSTYKI I GASZE KAZDEGO LUMPA Z KALESU. od razu lepszy humor

2019-05-02T07:07:02 02:00, Rain:

Fantazjujesz różowa jak w Madrycie.

Reanimacja Trupa Skończona! Im już tylko wspomnienia i statystyki zostały, ewentualnie urojenia o ``uznanej europejskiej marce``, faktury za awans i pisanie donosów na ŁKS. To są ludzie którzy nienawiść do ŁKS przedkładają nad miłość do swojego klubu. I jak tu nie oprzeć się stwierdzeniu że Widzew to stan umysłu??

S
Stare Chojny
ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY KLUBEM MIASTA ŁODZI
r
remis to sukces 2015
2019-05-01T12:05:07 02:00, RTS1910:

nie wiem po co salski inwestuje w post zydowski klub

18 sekund

R
Rain
2019-05-01T21:58:52 02:00, RTS1910:

Zawsze gdy mam zły humor a te smietankowe lodziki prują sie ze cos tu rządzą ze najlepsi ze rodowici ze wiecej sukcesow ze prezesi z olx ze kurnik TO ZAWSZE WCHODZE NA STATYSTYKI I GASZE KAZDEGO LUMPA Z KALESU. od razu lepszy humor

Fantazjujesz różowa jak w Madrycie.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-01T21:58:52 02:00, RTS1910:

Zawsze gdy mam zły humor a te smietankowe lodziki prują sie ze cos tu rządzą ze najlepsi ze rodowici ze wiecej sukcesow ze prezesi z olx ze kurnik TO ZAWSZE WCHODZE NA STATYSTYKI I GASZE KAZDEGO LUMPA Z KALESU. od razu lepszy humor

Jedyne co masz wspólnego z gaszeniem to kiepy odgaszane przez twojego starego na twoim rozjechanym dupsku!

Nie masz nic mądrego do powiedzenia cyberhoolsie? To sklej na mordę!!!

Powiedz co ten twój klubik, jakakolwiek sekcja osiągnęła od roku 2000?

Jak taki statystyk jesteś to przedstaw kilka argumentów wtedy możemy pogadać! Ale póki co, tak jak powiedziałem: Sklej na mordę!!!

G
Gość
2019-05-01T20:17:17 02:00, Widzewiak:

Jestem ZA, ale najpierw niech awansuje pałkarski ŁKS. W przypadku awansu, Salskiemu należy się taki tytuł, bo prawdopodobnie zrobi awans mimo cyklicznie rzucanych kłód przez miasto, chociażby w kwestii stadionu.

2019-05-01T20:31:18 02:00, Gość:

ta Salski zrobi awans a nie piłkarze ?????? większość piłkarzy to zawodnicy co grali w 2 lidze juz wiec jakiś wielkich wzmocnień Salski nie zrobił w 1 lidze .udało się a raczej może się uda i już .bo nikt przed sezonem nawet takiego wariantu nie zakładał .myślę że gdyby nie właśnie opieszałość miasta to tego awansu by nie było .tylko to jest jedyny argument żeby pospieszyć urzędników do szybszego działania w sprawie stadionu .gdyby stadion już się budował to klub raczej awansu by nie chciał teraz

Aaaa, teraz rozumiem te 10 remisow, macie stadion to awans niepotrzebny?

G
Gość
Obiektywnie, od udzialu Widzewa w CL, czyli 1997 roku to LKS ma znacznie wiecej sukcesow sportowych.
G
Gość
2019-05-01T19:04:22 02:00, Gość:

Za 10 lat o widzewie nikt pamiętał nie będzie. Osiedlowy klubik, który nic nie osiągnął w żadnej innej dyscyplinie niż piłka kopana. WYPAD.

2019-05-01T20:41:58 02:00, Gość:

Więcej mówi się o Widzewie niż o lks i za 10 lat też tak będzie. Wy naprawdę mało kogo obchodzicie smutne ale prawdziwe

Jednosekcyjny pajacu.Niedługo to wam tylko albumy zostaną czerwony karakanie.Obecnie sportowo nie znaczycie NIC i to zarówno w piłce jak w koszu,gdzie wasze "koszykarki"kompromituja to miasto.

G
Gość
2019-05-01T21:58:52 02:00, RTS1910:

Zawsze gdy mam zły humor a te smietankowe lodziki prują sie ze cos tu rządzą ze najlepsi ze rodowici ze wiecej sukcesow ze prezesi z olx ze kurnik TO ZAWSZE WCHODZE NA STATYSTYKI I GASZE KAZDEGO LUMPA Z KALESU. od razu lepszy humor

I na statystykach pajacu się kończy.Bo to wam kanalie różowe tylko zostało.

R
RTS1910
Zawsze gdy mam zły humor a te smietankowe lodziki prują sie ze cos tu rządzą ze najlepsi ze rodowici ze wiecej sukcesow ze prezesi z olx ze kurnik TO ZAWSZE WCHODZE NA STATYSTYKI I GASZE KAZDEGO LUMPA Z KALESU. od razu lepszy humor
G
Gość
2019-05-01T19:04:22 02:00, Gość:

Za 10 lat o widzewie nikt pamiętał nie będzie. Osiedlowy klubik, który nic nie osiągnął w żadnej innej dyscyplinie niż piłka kopana. WYPAD.

2019-05-01T20:41:58 02:00, Gość:

Więcej mówi się o Widzewie niż o lks i za 10 lat też tak będzie. Wy naprawdę mało kogo obchodzicie smutne ale prawdziwe

Nie. Nikt nie będzie pamiętał o czwartoligowym widzewie za 10 lat. Taka prawda.

G
Gość
2019-05-01T19:04:22 02:00, Gość:

Za 10 lat o widzewie nikt pamiętał nie będzie. Osiedlowy klubik, który nic nie osiągnął w żadnej innej dyscyplinie niż piłka kopana. WYPAD.

Więcej mówi się o Widzewie niż o lks i za 10 lat też tak będzie. Wy naprawdę mało kogo obchodzicie smutne ale prawdziwe

G
Gość
2019-05-01T20:17:17 02:00, Widzewiak:

Jestem ZA, ale najpierw niech awansuje pałkarski ŁKS. W przypadku awansu, Salskiemu należy się taki tytuł, bo prawdopodobnie zrobi awans mimo cyklicznie rzucanych kłód przez miasto, chociażby w kwestii stadionu.

ta Salski zrobi awans a nie piłkarze ?????? większość piłkarzy to zawodnicy co grali w 2 lidze juz wiec jakiś wielkich wzmocnień Salski nie zrobił w 1 lidze .udało się a raczej może się uda i już .bo nikt przed sezonem nawet takiego wariantu nie zakładał .myślę że gdyby nie właśnie opieszałość miasta to tego awansu by nie było .tylko to jest jedyny argument żeby pospieszyć urzędników do szybszego działania w sprawie stadionu .gdyby stadion już się budował to klub raczej awansu by nie chciał teraz

W
Widzewiak
Jestem ZA, ale najpierw niech awansuje pałkarski ŁKS. W przypadku awansu, Salskiemu należy się taki tytuł, bo prawdopodobnie zrobi awans mimo cyklicznie rzucanych kłód przez miasto, chociażby w kwestii stadionu.
r
re
GKS Tychy wygrywa z Jastrzebiem 2-1 .troche niedobrze bo Jastrzebie bedzie chciało sie zrehabilitować w Sobote za dzisiejszą porażke
Dodaj ogłoszenie