Sport młodzieżowy. UKS SMS Łódź kolejny raz w krajowej...

  Sport młodzieżowy. UKS SMS Łódź kolejny raz w krajowej czołówce!

  hof

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  Sport młodzieżowy. UKS SMS Łódź kolejny raz w krajowej czołówce!
  1/2
  przejdź do galerii
  Kolejny już raz olbrzymie powody do satysfakcji mogą mieć zawodnicy, trenerzy i działacze Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Mistrzostw Sportowego im. Kazimierza Górskiego.
  Jak co roku, Instytut Sportu w Warszawie przedstawił wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Wśród 3766 polskich klubów UKS SMS Łódź zajął 38. miejsce. Z województwa łódzkiego wyżej jest tylko AZS Łódź - 24. pozycja.

  - Gratuluję przyjaciołom z AZS - mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. - Akademicki klub to potęga i instytucja, dlatego zbliżenie się do niego należy uznać za olbrzymi sukces. Na pewno mamy wielką satysfakcję, że nasza praca przynosi takie doskonałe efekty. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez finansowego wsparcia władz miasta. Mamy osiągnięcia i warto powalczyć o kolejne. Do tego są jednak potrzebni sponsorzy. Gdyby spółki miejskie zechciały nam pomóc, to wówczas piłkarki nożne mogłyby się włączyć do walki o medale mistrzostw Polski. Na pewno Łódź na tym skorzysta, wszak systematycznie pracuje nad wizerunkiem miasta wspierającego i dbającego sport.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo