18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Spór w PiS o referendum

(MSM)
Poseł Jarosław Jagiełło jest przeciwny referendum w sprawie odwołania prezydent Zdanowskiej. (msm)
Poseł Jarosław Jagiełło, były szef Prawa i Sprawiedliwości w regionie łódzkim i grupa 16 członków PiS nie zgadza się z decyzją kierownictwa partii o poparciu referendum w sprawie odwołania prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej.

Obecny szef partii w łódzkiem, poseł Marcin Mastalerek, który nawołuje do referendum mówi, że to nie rozłam w partii, ale próba "obrony stołków" przez działaczy pracujących w instytucjach podległych magistratowi.
- W naszej opinii decyzja o przeprowadzeniu referendum jest pozbawiona podstaw, nieracjonalna. 14 miesięcy to za mało by dokonywać oceny prezydentury. Prezydent Kropiwnicki został oceniony po 7 latach - mówi Jarosław Jagiełło.
Poseł Jagiełło przedstawił oświadczenie, w którym stwierdza: "Wniosek nie ma żadnych merytorycznych podstaw, jest jedynie wynikiem gry podejmowanej w celu realizacji politycznych interesów lokalnych liderów PiS".
- Osoby, które podpisały się pod tym listem, to najbliżsi współpracownicy posła Jagiełły. Pracują w urzędzie miasta, spółkach lub instytucjach mu podległych. Albo nie były w PiS, albo od dawna nie są, albo nie uczestniczą w życiu partii - mówi poseł Marcin Mastalerek, szef łódzkiego PiS.
Poseł Mastalerek zapowiada, że do 24 marca, kiedy to mają się odbyć wybory szefa PiS w regionie, przeprowadzona zostanie weryfikacja członków partii.

FLESZ: Polacy żyją krócej. Co nas zabija?

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 11

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Jagiełło nie jest z PIS.
Hania zostanie odwołana w REFERENDUM.
Jaka szkoda.

A
Adam

Referendum, a potem na trzy miesiące komisarz i wybory. Napierw będzie bałagan, a potem trzeba na to wydać ze dwa miliony. A w perspektywie - nic się nie zmieni. Przyjdzie nowa miotła, zacznie ustawiać wszystko po swojemu. A miasto stanie, bo nowe władze najpierw będą musiały się nauczyć, zatrudnić swoich i zanim podejmą jakieś konkretne decyzje, to przyjdą następne wybory. Za takie coś dziękuję bardzo. Za bvałagan i chaos tez dziękuję. Ci od referendum to zadymiarze i oszołomy.

P
PiteR

Dlaczego ja mam płacić za to referendum?? niech klub który chce je zorganizować zapłaci z własnych środków a nie za pieniądze podatników przeciera się do przodu.

d
diablo

Niech Jagieło powie gdzie załatwił intratną pracę bratu a także jego koledze Mariuszowi B

a
adsenior

JAGIEŁŁO PODRABIA PODPISY??? Pod oświadczeniem podpisało się 17 członków PiS. Jak było z podpisem Łaszkiewicza, już wiemy. Oświadczenia nie widział na oczy, o tym, że należy do PiS dowiedział się z gazet, bo nosi już legitymację PSL. Ale zanim ją dostał wyleciał z lotniska dzięki aktywowi PO, który czyścił spółki z ludzi odwołanego prezydenta Jerzego Kropiwnickiego. Uwielbienie dla Zdanowskiej byłoby w tej sytuacji chyba jakąś wyjątkową mieszanką polityki z perwersją.

s
sedek

Tusku podnieśc diety poselskie bo ta sierota nawet na fryzjera nie ma Poseł Burak

d
dfg

Ledwie wszedł na Posła dzięki Schetynie czyli trzyma z PO Taki jest Jagiełło

s
sss

Tym razem Poseł Jagiełło ma rację. Referendum i kolejne kroki ( komisarz, wybory) zdezorganizują pracę urzędu i brak jakiegokolwiek zarządzania miastem. Mieliśmy tego przykład przez 10 miesięcy zarządzania miastem przez Komisarzy Sadzyńskiego. Robili wszystko, żeby nic nie zrobić. Będą opóźnienia we wszystkich inwestycjach takich jak dworzec Fabryczny, trasa Górna, trasa WZ i wielu innych Tylko stado pieniaczy i politycznych głupków robi referendum w takim momencie. Kwestia wpisania się w takie działania J. Tomaszewskiego świadczy po raz kolejny o jego bezgranicznej głupocie. Idź Janku pograć w piłkę, może przy okazji ktoś kopnie Cię w głowę i przestawi Ci Twój mały rozmuek na właściwe miejsce.

p
prawda

Marcin Długoborski - członek zarządu ZWIK za Kropaszenki, SLD i PO !!!!!
Jaki z niego członek PIS?????

G
Gość

'

p
pis

TRZYMA DWIE SROKI ZA OGON, CZAS ICH WSZYSTKICH ROZLICZYĆ ZA ZROBIENIE LUDZI NIEWOLNIKAMI WE WŁASNYM KRAJU. A KTO TO JEST KOWALIK, ŁASZKIEWICZ? ZA TAKI PIS W ŁODZI TO JA DZIĘKUJĘ. TO NIE PIS TYLKO PISUAR!!!

Dodaj ogłoszenie