Sparing drużyn piłkarskiej ekstraklasy. Wisła Płock w spotkaniu sparingowym pokonała ŁKS Łódź

W meczu towarzyskim drużyn piłkarskiej ekstraklasy Wisła Płock pokonała 2:0 ŁKS.

W piątej minucie pierwszy strzał w tym spotkaniu oddał Trąbka. Łodzianin uderzał z dystansu , jednak bardzo wysoko nad poprzeczką.
W 29 minucie Zawada odegrał do Kwietniewskiego, a strzał skrzydłowego gości z najwyższym trudem zatrzymał Malarz.
W 45 minucie Malarz obroni strzał Mereby w sytuacji sam na sam!

Po przerwie na boisku pojawili się Arndt, Ramirez i Ratajczyk. Hiszpan nie pograł jednak długo. Bardzo nerwowo zareagował na stratę gola przez łodzian i Kazimierz Moskal, poirytowany jego zachowaniem, zdjął go z boiska.

W 50 minucie Zawada strzałem silnym strzałem zapewnił swoje drużynie prowadzenie. Zawodnik Wisły wykorzystał dobre dośrodkowanie od Stępińskiego i mimo asysty dwóch zawodników ŁKS zdołał pokonać bramkarza!

69 minucie Rzeźniczak zablokował uderzenie Bogusza z szesnastego metra.

76 minucie po zagraniu Stępińskiego samobójcze trafienie zanotował Bogusz.

Wisła Płock - ŁKS 2:0 (0:0)
1:0 - Zawada (50)
2:0 - Bogusz (76, samobójcza)

Wisła Płock: Jakub Wrąbel - Patryk Stępiński,Jarosław Fojut, Michał Marcjanik (62, Jakub Rzeźniczak), Damian Michalski (62, Cezary Stefańczyk) - Ricardinho, Maciej Spychała (62, Damian Rasak), Mikołaj Kwietniewski (46, Suad Sahiti), Oskar Zawada, Giorgi Merebaszwili (62, Aleksander Pawlak) - Karol Angielski (57, Olaf Nowak).

ŁKS Łódź: Arkadiusz Malarz (46, Dawid Arndt) - Artur Bogusz, Maksymilian Rozwandowicz, Maciej Dampc, Adrian Klimczak (65, Jan Grzesik) - Piotr Pyrdoł (46, Adam Ratajczyk), Bartłomiej Kalinkowski (46, Dani Ramírez, 50, Rafał Kujawa), Dragoljub Srnić, Michał Trąbka (65, Przemysław Sajdak), Maciej Wolski - Patryk Bryła.