Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 04godz.
  • 24min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Śmiertelny wypadek na A2. Zderzyły się trzy samochody. Autostrada zablokowana 20.06.2020

Lila Sayed
Lila Sayed
Wypadek na A2 20.06.20 Do tragicznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę na autostradzie A na wysokości miejscowości Dzierzgówek pod Łowiczem. Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba zginęła na miejscu.

Wypadek na A2 20.06.20

Z relacji pracujących na miejscu strażaków wynika, że kilka osób zostało rannych i zderzyło się 6 samochodów. Na miejsc lądował śmigłowiec LPR. 3 osoby były uwięzione w rozbitych pojazdach.

Okazało się jednak, że w wypadku uczestniczyły 3 pojazdy.

Jak wynika z wstępnych ustaleń 58-letni kierujący tirem z naczepą najechał na dwa busy , które zatrzymały się na autostradzie. Śmierć na miejscu poniósł 54-letni kierujący jednym z busów, który w momencie zdarzenia znajdował się poza kabina pojazdu a jego 48-letniego pasażera hospitalizowano. Do szpitali trafił także 20-letni kierujący drugiego busa i jego trzej pasażerowie .W nocy policjanci organizowali objazdy a także pod nadzorem prokuratora przeprowadzali szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia. Około godz. 8 ruch został puszczony lewym pasem.

Śmiertelny wypadek na A2. Zderzyły się trzy samochody. Autos...

Większe mandaty dla polskich kierowców

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
20 czerwca, 14:17, aaas:

Zatrzymywanie się na autostradzie,nowy polski zwyczaj.Należy właściwie zabezpieczyć pojazd,przejść za barierę i czekać na pomoc.

Aha...

a
aaas

Zatrzymywanie się na autostradzie,nowy polski zwyczaj.Należy właściwie zabezpieczyć pojazd,przejść za barierę i czekać na pomoc.

Dodaj ogłoszenie