SKRA CZĘSTOCHOWA - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO [27.04.19] Skra Widzew mecz na żywo, wynik online. Widzew dzisiaj musi wygrać

(pas, ww)
Skra Częstochowa Widzew Łódź relacja LIVE. Dziś piłkarze Widzewa rozegrają w Częstochowie bardzo ważne spotkanie z tamtejszą Skrą. Łodzianie po nieprawdopodobnej serii remisów (9 z rzędu) jeśli chcą myśleć o I lidze muszą zdobyć dzisiaj komplet punktów. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO z meczu Skra Częstochowa Widzew Łódź.

SKRA vs. WIDZEW RELACJA LIVE
odśwież (wciśnij F5)

SKRA CZĘSTOCHOWA1
WIDZEW ŁÓDŹ1

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji
95 min koniec meczu. 10 z rzędu remis Widzewa. Łodzianie zadziwiają świat. Wyjątkowe osiągnięcie
94 min Poprawa za Nowaka
94 min Ameyaw trafił w słupek!!!!!
92 min rzut karny dla Widzewa
89 min schodzi Radwański, wchodzi Pięczek
88 min po kapitalnym podaniu Nowaka, Holik przelobował Wolańskiego. 1:1
88 min gol dla Skry!!!!
88 min za słaby strzał Michalskiego
85 min żółta kartka dla Turzynieckiego
83 min schodzi Napora, wchodzi Tomczyk
81min bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, minęło się z nim o milimetry dwóch zawodników Widzewa, piłka spadała tuż obok słupka – jak długi wyciągnął się Biegański i wybił piłkę na rzut rożny
80 min schodzi Niedbała, wchodzi Kieca
78 min Wolsztyńskiego zmienia świderski
77 min żółta kartka dla Radwańskiego
72 min strzał Kristo 10 metrów nad poprzeczkę. Dlaczego nie zagrał do Michalskiego
70 min po centrze z rzutu rożnego Skowron główkował obok słupka
64 min po składnym ataku Nocoń posłał piłkę obok słupka
58 min po centrostrzale Wolsztyńskiego samobójcze uderzenie Holika. 0:1
58 min Gol dla Widzewa!!!!!!
55 min schodzą Zuziak i... Kato, wchodząc Turzyniecki i Gutowski
Zmiana Kato trudno zrozumiała, bo Japończyk starał się porządkować grę Widzewa
53 min Wolański uprzedził odważnym wyjściem szarżującego rywala
52 min Strzał Noconia 20 metrów obok słupka
51 min po strzale Zuziaka bez problemu interweniuje Biegański
49 min więcej strat niż gry
46 min początek drugiej połowy. Widzew bez zmian
45 min koniec pierwszej połowy, na razie wielkiego widowiska nie ma, choć łodzianie bliżsi strzelenia bramki
43 min po akcji Wolsztyńskiego Michalski strzelając z siedmiu metrów trafił w rywala
38 min żółta kartka dla Tanżyny po faulu na Noconiu
37 min strzał Zuziaka wysoko nad poprezczkę
36 min ]rośnie przewaga Widzewa, cała jedenastka Skry za linią piłki
33 min po kontrze pary Wolsztyński - Michalski Widzew o centymetry od zdobycia bramki. Pomocnika zablokował Obuchowski
32 min po centrostrzale Noconia z rzutu rożnego Wolański wybija piłkę nad poprzeczkę
31 min Walczysz Widzew, walczysz - skandują kibice
28 min Wolsztyński jeszcze nie dostał dobrej piłki
26 min więcej strat piłek niż płynnej gry
21 min Niedbała ograł Zielenieckiego i posłał piłkę tuż obok długiego słupka, Gol był bardzo blisko
20 min niezbyt składna gra, bez emocji
16 min po dwóch trzech podaniach następuje strata piłki. Czy to gra w dwa ognie?

13 min pierwszy celny strzał w meczu. Uderzenie Nowaka pewnie broni Wolański
10 min po centrze Michalskiego Tanżyna posłał piłkę metr, a może nawet dwa nad poprzeczkę
8 min Nocoń zagrał do Nowaka. ten sam na sam, ale pomógł sobie ręką i arbiter odgwizdał jego przewinienie
6 min Widzew gra spokojnie ale wolni i przewidywalnie
2 min po rzucie wolnym i starciu w polu karnym Skry z Tanżyną zderzyło się dwóch graczy gospodarzy. Leżą na boisku
1 min Zaczynamy, słychać kibiców Widzewa

Godz. 11:56 Piłkarze Widzewa mierzyli się do tej pory ze Skrą Częstochowa pięciokrotnie. Bilans: 2 zwycięstwa Widzewa, 3 zwycięstwa Skry. Bramki: 18:6 dla Skry

Godz. 11:51 Jesienią Widzew na stadionie przy al. Piłsudskiego pokonał Skrę 2:0, po golach Dario Kristo i Daniela Świderskiego

Godz. 11:48 Budżet Skry to około miliona złotych, budżet Widzewa jest przynajmniej dziewięć razy większy
Godz. 11:45 Widzewiacy zagrożeni wykluczeniem z następnego meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek: Tomasz Wełna, Mikołaj Gibas, Marcin Kozłowski, Daniel Mąka, Mateusz Michalski, Patryk Wolański, Marek Zuziak

Godz. 11:40 Mecz na sztucznej murawie, przy pochmurnej, wręcz deszczowej pogodzie. Chłodno!!!!
Godz. 11:36 Do meczu ze Skrą Widzew przystępuje jako wyjątkowy rekordzista. Łódzki klub uzyskując bezbramkowy rezultat z Radomiakiem zanotował 9 remis z rzędu

Godz. 11:08 Skład Widzewa:
Wolański – Tanżyna, Zieleniecki, Wełna – Michalski, Kato, Kristo, Zuziak – Ameyaw, Radwański – Wolsztyński
Rezerwowi: Humerski – Turzyniecki, Pięczek, Gutowski, Falon, Banaszak, Świderski

Godz. 10:35 - W ostatnim meczu tych drużyn lepsi okazali się piłkarze z Łodzi. Pokonali Skrę przy al. Piłsudskiego 2:0. Nie mamy nic przeciwko aby ten scenariusz się dzisiaj powtórzył. Za chwilę składy na mecz Skra - Widzew.

SKRA vs WIDZEW NA ŻYWO, GODZ. 10:30 - Za półtorej godziny rozpocznie się arcyważne spotkanie dla drużyny i kibiców łódzkiego Widzewa. Łodzianie zagrają ze Skrą Częstochowa, która wciąż nie może być pewna pozostania w II lidze. Aktualna tabela II ligi poniżej...

Dzisiejszy mecz Widzewa ze Skrą odbędzie się w samo południe. Łodzianie aby myśleć o awansie szczebel wyżej muszą dzisiaj wygrać. Na pewno czeka ich ciężka przeprawa ale wierzymy, że po remisach w końcu musi przyjść przełamanie. Liczymy na 3 punkty.