SKRA CZĘSTOCHOWA - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO 26.11.2021. Śledź wynik meczu na żywo, ONLINE

(bart, ww)
Dziś wynik meczu Skra Częstochowa - ŁKS Łódź 0:0.

SKRA CZĘSTOCHOWA - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

SKRA CZĘSTOCHOWA0
ŁKS ŁÓDŹ0

KONIEC MECZU - Skra remisuje z ŁKS 0:0. Ełkaesiacy mieli przewagę, cóż jednak z tego. Pozostaje rozczarowanie.
90+1 min - Zmiana w Skrze. Baranowicz za Kwietniewskiego.
90 min - Mecz potrwa co najmniej cztery minuty dłużej.
89 min - Zmiana w ŁKS. Kuźma zastępuje Rozwandowicza.
89 min - Zamieszanie przed bramką Skry, ale nic z tego nie wynika.
88 min- Corral główkuje zbyt słabo, by zaskoczyć Kozioła.
84 min - Groźna główka Krzyżaka.
84 min - Przytomnie broni Kozioł po uderzeniu.
81 min - Zmiana w ŁKS. Jurić zastępuje Radaszkiewicza.
80 min - Kos broni strzał Rozwandowicza.
80 min - Zablokowanie uderzenie Corrala.
78 min - Po uderzeniu Dominqueza tylko róg.
74 min - Z bliska próbuje Rozwandowicz, ale Kos nie daje się zaskoczyć.
72 min - Żółta kartka dla Gryszkiewicza.
71 min - Kolejne uderzenie Corrala.
68 min - Po strzale Masa piłka ląduje w bramce ŁKS, ale arbiter sygnalizuje spalonego.
68 min - Strzał Corrala.
66 min - Strzał z dystansu Kwietniewskiego, broni Kozioł.
62 min - Zmiana w Skrze. Niedbała zastępuje Naporę.
61 min - Podwójna zmiana w ŁKS. Schodzą Ricardinho i Wolski, wchodzą Gryszkiewicz i Corral.
58 min - Ładna akcja Skry, zakończona uderzeniem Szymańskiego.
53 min - Pierwsza żółta kartka w meczu. Ogląda ją Sobociński za faul na Noconiu.
50 min - W ostatniej chwili Klimczak powstrzymał Masa wślizgiem w polu karnym.
48 min - Kos łapie piłkę.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Skra remisuje z ŁKS 0:0. Oba zespoły bez zmian.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Skra remisuje z ŁKS 0:0. Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45 min - Kiks Mesjasza i rożny dla ŁKS.
42 min - Ładne uderzenie Dominqueza zza pola karnego, jednak piłkę po koźle łapie Kos.
40 min - Goście nieco stracili impet.
34 min - Druga stuprocentowa okazja dla Skry. Przed bramkarzem znalazł się Mas, ale posłał piłkę obok słupka. Kolejne ostrzeżenie dla ŁKS.
31 min - Piłka znów minimalnie mija słupek zespołu z Częstochowy.
30 min - Piłka wpada do siatki Skry, ale sędzia słusznie odgwizduje spalonego.
28 min - Z wolnego dośrodkowuje Dominguez.
25 min - ŁKS przeważa, ale to Skra powinna zdobyć gola. Po kontrataku w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Kwietniewski, ale golkiper łodzian świetnie odbił piłkę.
25 min - Coraz wyraźniejsza dominacja dwukrotnych mistrzów Polski.
23 min - Tuż obok słupka uderza Moreno.
22 min - Koronkowa akcja gospodarzy, zakończona niecelnym uderzeniem Ricardinho z ostrego kąta.
20 min - Tym razem próbował Moreno.
19 min - Uderzenie Ricardinho z dystansu.
16 min - Ładny rajd Bąkowicza prawą stroną zakończony centrą, ale futbolówkę łapie Kos.
15 min - Piłkarze Skry starają się atakować łodzian już na ich połowie.
12 min - Kapitalna próba przelobowania wysuniętego golkipera częstochowian przez Dominqueza. Uderzał z własnej połowy boiska, ale trafił w słupek.
12 min - Nieco spokojniejszy fragment gry.
7 min - Radaszkiewicz próbuje podać w polu karnym Skry.
6 min - Po centrze Moreno z prawej strony groźnie główkuje Rozwandowicz, ale Kos z trudem wybija piłkę na róg.
6 min - Coraz intensywniej pada deszcz. Gospodarze grają bardzo odważnie.
3 min - Po błędzie jednego z łodzian, Skra mogła się przedostać w ,,szesnastkę" ŁKS.
2 min - Akcja Wolskiego, który został zablokowany w polu karnym.
POCZĄTEK MECZU - Zaczyna się spotkanie Skry Częstochowa z ŁKS.
Godz. 18 - ŁKS może dziś wygrać po raz trzeci z kolei w lidze.

Godz. 17:51 - Dzisiejsze starcie jest dopiero drugim w historii oficjalnym meczem między ŁKS a Skrą. Poprzednio oba zespoły walczyły 8 sierpnia tego roku. Łodzianie wygralo wówczas przy al. Unii 3:2 (1:1). Gole dla gospodarzy zdobyli: Jurić (19), Pirulo (71) i Wolski (79), zaś dla gości Mesjasz (12) i Wojtyra (89).

Godz. 17:48 - Wyjściowy skład gości: Mateusz Kos – Krzysztof Napora, Oskar Krzyżak, Adam Mesjasz, Rafał Brusiłło – Łukasz Winiarczyk, Przemysław Sajdak, Szymon Szymański, Mikołaj Kwietniewski, Piotr Nocoń – Maciej Mas.

Godz. 17:40 - Na ławce rezerwowych łodzian zasiedli: Michał Kot, Mieszko Lorenc, Adam Marciniak, Jan Kuźma, Damian Nowacki, Marcel Wszołek, Piotr Gryszkiewicz, Stipe Jurić oraz Samu Corral.

Godz. 17:05 - Skład ŁKS: Kozioł, Koprowski, Sobociński, Klimczak, Bąkowicz, Rozwandowicz, Ricardinho, Dominguez, Javi, Wolski, Radaszkiewicz.

Godz. 16:45 - Częstochowianie wciąż występują wyłącznie na wyjazdach i podobnie jak we wcześniejszych konfrontacjach - w roli gospodarza rywalizują jedynie czysto teoretycznie. Mecz z ŁKS-em odbędzie się przy al. Unii w Łodzi. Łodzianie w tym spotkaniu uważani są za faworyta.

Godz. 16:30 - Łodzianie wystąpią bez trzech wykartkowanych piłkarzy. Dzisiaj nie zagrają Bartosz Szeliga, Jakub Tosik i najlepszy piłkarz ŁKS Hiszpan Pirulo.