SKOKI NARCIARSKIE W LAHTI 2018 [WYNIKI NA ŻYWO, TRANSMISJA] DZISIAJ POLACY POWALCZĄ INDYWIDUALNIE! RELACJA - SKOKI NARCIARSKIE 2018 W LAHTI

(ww)
SKOKI NARCIARSKIE KONKURS INDYWIDUALNY 4.03.2018 NA ŻYWO [STREAM ONLINE, WYNIKI] Dziś 4.03.18 o godzinie 15.30 rozpoczną się zawody SKOKÓW NARCIARSKICH W LAHTI. 4 marca będzie miał miejsce konkurs indywidualny. Zapraszamy na śledzenie wyników na żywo, początek o 15.30!

SKOKI NARCIARSKIE W LAHTI 2018 [WYNIKI NA ŻYWO, RELACJA 4.03.18]

Zapraszamy!
LAHTI - SKOKI NA ŻYWO

Kamil Stoch został zwycięzcą kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti (na obiekcie HS-130).

SKOKI NARCIARSKIE W LAHTI 2018
Czy dzisiaj nasi zawodnicy pokażą pazur? Czy staną na podium? Dowiemy się już za kilka godzin. Zapraszamy na śledzenie wyników na żywo.

SKOKI LAHTI 2018 [WYNIKI, RELACJA NA ŻYWO] PŚ LAHTI [4.03.18]

Nasz czterokrotny medalista olimpijski triumfował po skoku na odległość 134,5 m. Tuż za nim uplasował się Dawid Kubacki (130,5 m). W zawodach wystąpi wszystkich sześciu Polaków, startujących w kwalifikacjach.

Kubacki stracił do Stocha, aktualnego lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, 3,8 punktu. Tuż za Polakami uplasowała się aż trójka Niemców - Markus Eisenbichler (128 m), Stephan Leyhe (127,5 m) oraz Karl Geiger (128 m).

LAHTI SKOKI 2018

Maciej Kot z wynikiem 121,5 m był dziewiąty, Jakub Wolny (120,5 m) zajął dziewiętnastą pozycję, dwudziesty siódmy był Piotr Żyła (117,5 m), a trzydziesty piąty Stefan Hula (116,5 m).

WCZORAJSZY KONKURS SKOKÓW NARCIARSKICH LAHTI:

POCZĄTEK SKOKÓW NARCIARSKICH W LAHTI O GODZINIE 15.30 [SKOKI W LAHTI 4.03.18]

Dosyć niespodziewanie nie awansowali Słoweniec Anze Semenica (105 m i dopiero 52. miejsce) oraz Norweg Anders Fannemel (104,5 m i 53. pozycja).

Dzisiaj w Lahti odbędzie się konkurs drużynowy, na starcie którego ma się pojawić dwanaście reprezentacji. Początek pierwszej serii zaplanowano na 16.30. Natomiast niedzielne zawody indywidualne rozpoczną się o 15.30.