Silne łódzkie kendo

hof
Kendo to widowiskowa dyscyplina.
Kendo to widowiskowa dyscyplina. Polskapresse
Dobrze w zawodach kendo rozegranych w Warszawie wypadli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Kendo.

Łodzianie w kategorii wiekowej 13-15 lat zajęli trzy pierwsze miejsca. Zwyciężył aktualny mistrz Polski w tej kategorii Michał Ajdinian, przed Dawidem Gicnerem i Michałem Rajczakiem. Pierwsze miejsce w turnieju pocieszenia w tej kategorii zajął także zawodnik UKS - Karol Kucała. W kategorii 16 - 18 lat zwyciężył Maciej Wierzbowski z Warszawy.
Dobre wyniki są optymistyczną prognozą przed mającymi się odbyć w Sopocie (12 maja) mistrzostwami Polski juniorów i młodzików.