Siatkówka. Zwycięstwo ŁKS Commercecon. Emocji starczyłoby na cały sezon!

Co za mecz, ile emocji!

Fatalnie zaczęły premierowy mecz siatkarki ŁKS Commercecon. W pierwszym secie wiele rzeczy im się nie udawało. Przegrywały już 18:23. walczyły doprowadziył do stanu 23:24, ale ostatecznie przegrały.
To tylko podrażniło ich ambicje. W drugiej partii ostro wzięły się do roboty. Prowadziły 9:1. Potem 14:6. Rywalki nie dawały za wygraną. Po ich kilku udnych zagraniach łodzianki prowadziły już tylko 14:12. Bardzo dobrze serwowała Mazurek. Łodzianki po raz kolejny wzięły się w garść i zaczęły zdobywać punkty. Wyszły na prowadzenie 21:17. Końcówka partii należała do łodzianek, ale strachu trochę było.
W trzecim secie trwsała zacięta walka 3:3, 6:6. Potem łodzianki przegrywały 7:9, ale odrobiły straty i uzyskały trzypunktową przewagę, którą systemtaczynie i konsekwentnie powiększały. Akcja Bidas dała pewne zwycięstwo.
W czwartym secie ŁKS znów na początku się zaciął. Przegyrwał 1:4 i 2:6, ale się obudził i zaczął odrabiać straty, doprowadzając do stanu 8:8. potem 10:10, 12.12, 15:15, 20:20. ŁKS wyszedł na prowadzenie 24:21, ale rywalki doprowadziły do remisu i zwyciąskiego horroru. Niemożliwe stało się prawdziwe. Gospodynie przegrały seta.
W decydującym piątym secie gospodynie przegrywały 2:6, 3:7 i 8:10, 9:11. Po akcji Bociek doprowadziły do stanu 13:13, a po długiej wymianie wyszły na prowadznie 14:13.
Nie skończyła ataku Fedusio. Zagranie do Bidias, a ta potężnym atakiem dała zwycięstwo ŁKS. Łodzianki zdobyły dwa punkty. Pałac - jeden.

ŁKS Commercecon - Pałac Bydgoszcz 3:2
(23:25, 25:18, 25:17, 24:26. 15:13)

ŁKS Commercecon Łódź: Nichol, Kwiatkowska, Bidias, Wójcik, Szczyrba, Wawrzyńczyk, Gajewska, Bociek, Alagierska, Efimienko-Młotkowska, Wójcik, libero: Korabiec, Strasz