Siatkówka. Zwycięstwo Grot Budowlani. Łodzianki w medalowej czwórce

Łodzianki pokonały groźne rywalki i zagrają o medale

Był to bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Prawo gry o mistrzostwo Polski wywalczą cztery najlepsze drużyny fazy zasadniczej. Sukces łodzianom dawał pewność, że staną do walki o medale. W pierwszej rundzie łodzianki przegrały w Dąbrowie 2:3. Teraz wygrały 3:0, wprost roznosząc rywalki w trzecim secie. Są pewne gry o medale!
Atak Beier dał łodziankom pierwsze prowadzenie w pierwszym secie (4:3). Potem przegrały pięć piłek z rzędu, ale nie poddały się, wyszyły na prowadzenie 14:13 i w końcówce zniszczyły rywalki. W drugiej partii łodzianki prowadziły od stanu 5:4. Uzyskały wyraźną przewagę 14:8, 23:14 i stanęły, straciły osiem punktów z rzędu. To jest niestety kobieca siatkówka. Na szczęście łodzianki wygrały.
Trzeci set i... 3:0, a potem 8:3, 21:7 i zwyciężyły bezapelacyjnie.