Siatkówka, W meczu na szczycie porażka drużyny Grot Budowlani

Mecz na szczycie Ligi Siatkówki Kobiet

Rzeszowianki prowadziły w pierwszym secie 3:1, ale łodzianki nie zamierzały odpuszczać, Po udanym serwisie Nowickiej prowadziły 5:3, skutecznym ataku Kraiduby 7:5, akcji Pencovej 8:6 i juniroskim błędzie w rozegraniu rywalek 12:10. Gospodynie konsekwentnie odrabiały straty. I to z nawiązką, uzyskując trzypunktowe prowadzenie (18:15, 20:17, 21:18). Pewnie wygrały seta do 20.
Imponujący początek drugiego seta łodzianek. Po udanych atakach Twardowskiej i dobrym bloku prowadziły 5:0, Po uderzeniu w aut Kraiduby na tablicy pojawił się wynik 8:8. Łodzianki nie dały się zdeprymować. Walczyły, kilka razy wychodziły na minimalne prowadzenie, ale znów w decydującym momencie lepsze były rzeszowianki, przy decydującej piłce blokując atak Budowlanych.
Trzeci set, wypisz wymaluj zaczęły się jak dwa poprzednie. Łodzianki prowadziły 3:0, 8:5 ale szybko rozstrwoniły przewagę, nie mogąc zatrzymać Zaroślińskiej - Król i nadziewając się na skuteczny blok rywalek. Jak w poprzednim secie łodzianki walczyły ile tylko miały sił i umiejętności, starały się trzymać wynik. To dało efekt w postaci prowadzenia 20:18, 21:20 po udanych atakach Kraiduby. Niestety znów kropkę nad i posatwiły gospodynie, wygrywając seta i cały mecz.