Siatkówka. Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo Budowlanych

Brawo. Siatkarki Budowlanych odniosły trzecie ligowe zwycięstwo za trzy punkty. Zespół wyrasta na ligowego mocarza. Tym razem łodzianki pokonały KSZO Ostrowiec i są wiceliderkami tabeli.

W pierwszym secie wypracowały kilkupunktową przewagę i przy słabnym przyjęciu rywalek, spokojnie ją utrzymywały, ale do czasu. Tylko one wiedzą, dlaczego nagle stanęły i roztrwoniły pięciopunktową przewagę. Rywalki po ataku ściurki miały piłkę setową. Łodzianki wzięły się w garść i wygrały seta. Ale było bardzo ciężko. Drugi set był nie mniej wyrównany do stanu 18:18, ale tym razem w końcówce dominowały łodzianki, prezentując bardzo dobrą siatkówkę. Kaja Grobelna weszła na zagrywkę i nie dała szans rywalkom, na jej odzyskanie.
W trzecim secie zaskoczenie. Zawodniczki KSZO się podniosły z kolan. Prowadziły 4:1. Potem jednak gra się wyrównała, od stanu 15:15 przewagę uzyskały łodzianki. Powtórzyła się historia z drugiego stea. Łodzianki oddały jeszzce tylko jeden punkt i wygrały zdecydowanie.