Siatkówka. Sukces Grot Budowlani, trzeci set to był spacerek

Trzy punkty drużyny Grot Budowlani

W pierwszym secie łodzianki męczły się okrutnie. Było 23:23 i trener Krzyształowicz wziął czas. Wiedział co robi. Dwie ostatnie akcje należały do łodzianek, które wygrały seta. W drugim secie było 10:10, ale potem dwupunktową przewagę uzyskały łodzianki i poszło łatwo i przyjemnie. Ta faza meczu odebrała ducha walki gospodyniom. W trzeciej partii przegrywały już 3:13, 5:17. Nic dziwnego, że mecz potoczył się zgodnie z planem, łodzianki miały 11 piłek meczowych i stało się to co musiało się stać, wygrały za trzy punkty
Legionovia - Grot Budowlani 0:3
(23:25, 17:25, 14:25)
DPD Legionovia Legionowo: Jasek, Olenderek, Polak, Górecka, Damaske, Skorupa, Wójcik, Rojecka, Kicka, Gryka, Sobalska, Woźniak, Pickrell
Libero: Agnieszka Adamek, Adriana Adamek
Grot Budowlani Łódź: Polańska, Śmieszek, Brakocević, Pencova, Kędziora, Babicz, Stoltenborg, Tobiasz, Urban, Bączyńska, Łyszkiewicz
Libero: Stenzel