Siatkówka. Sukces Budowlanych po dramatycznej walce

Julia Twardowska została powołana do kadry
Julia Twardowska została powołana do kadry paweł łacheta
W pierwszym meczu o piąte miejsce w Orlen Lidze zespół Budowlanych pokonał po dramatycznym meczu na wyjeździe Muszynianką. Drugi mecz w czwartek w Łodzi. Gra się do dwóch wygranych spotkań

W drugim secie łodzianki prowadziły różnicą siedmiu punktów, a jednak nie zdołały wygrać.Nie do zatrzymania dla łodzianek była Adela Helić. Łodzianki się nie załamałył i wygrały trzeci set. Potem poszły za ciosem i rozniosły rywalki w kolejnym
Dramatyczny był piąty set. łodzianki przegrywały 7:12, potem wyszły na prowadzenie 13:12, przegrywały 13:14, prowadziły 15:14 i wygrał 17:15. W ostatniej akcji Polańska i Grajber zatrzymały Helić
MVP: Martyna Grajber (Budowlani Łódź)

Muszynianka - Budowlani 2:3
(25:19, 27:25, 23:25, 17:25, 15:17)