Siatkówka. Sukces Budowalnych w Rzeszowie

-
Siatkarki Budowlanych, przy kompelcie widzów, za trzy punkty wygrały w Rzeszowie z Developersem.

To drugi triumf łodzian. Początek pierwszego seta był wyrównany. Seria błędów własnych po stronie rzeszowianek oraz bombardująca zagrywka Sylwii Pyci pozwoliła przejąć inicjatywę Budowlanym i wygrać - podają Sportowe Fakty.
W drugiej partii łodzianki przegrywały już różnicą pięciu punktów. Ambitnie odrabiały straty, ale uległy po zaciętej końcówce.
Zespół Budwolanych wyciągnął wniski z tej prezgranej. W kolejnej partii kontrolował grę, prowadził 21:16 i nie dał sobie odebrać zwycięstwa. Podobnie było w ostatniej partii. Drużyna gości wypracowała sobie bezpieczną przewagę i choć Developres ambitnie ciułał punkty, nie zdołał wygrać seta.
Developres SkyRes Rzeszów - Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
Developres SkyRes Rzeszów: Kamenova, Hawryła, Kaczmar, Helić, Mróz, Kaczorowska, Borek (libero) oraz Śliwińska, Nickowska (libero), Żabińska, Szczygieł, Flakus
Budowlani Łódź: Polańska, Pycia, Beier, Grobelna, Vincourova, Grajber, Maj-Erwadt (libero) oraz Twardowska